Wpis z mikrobloga

Na kogo głosowaliście 25 października 2015 roku kochani? Moje przemówienie po wyborach coraz bardziej na czasie, pozdrawiam wszystkich hejtujących :)
Prognozy mówią o dwukrotnym wzroście cen, do poziomu 3 zł za litr, co znacząco wpłynie na opłacalność stosowania instalacji gazowej i dotknie także polskich producentów osprzętu.
Polska Organizacja Gazu Płynnego podaje, że w 2015 w instalacje LPG wyposażonych było 2,9 mln aut w Polsce, a co roku przybywało około 100 000 nowych.
http://zbigniewstonoga.eu/2016/07/lpg-3-zl-litr-nowe-prawo/
#motoryzacja
  • 58
  • Odpowiedz
@ZbigniewStonogaOficjalnie: Musiałoby się stać ze mną coś bardzo niedobrego, bym zagłosował na Zbigniewa Stonogę. W sumie zabawne też, że ludzie widzą jakąś nadzieję w Korwinie. No cóż. Tak to jest z tymi antyestabilishmentowymi wyborcami. Wiele im nie trzeba.

Ja głosowałem na Razem, bo uważam, że Polska potrzebuje korekty kursu. Nie ze wszystkim się zgadzam, ale moim zdaniem kierunek korekty jest właściwy.
  • Odpowiedz
@ZbigniewStonogaOficjalnie Panie Zbyszku, wydaje mi się że chce Pan dobrze dla kraju, ale musi Pan troszkę popracować nad przekazem, opakować go w jakieś ładne sreberko, a ludzie to kupią. Póki co z uwagi na swoją retorykę jest Pan jedynie ciekawym zjawiskiem, a zasługuje Pan na więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz