Wpis z mikrobloga

Na kogo głosowaliście 25 października 2015 roku kochani? Moje przemówienie po wyborach coraz bardziej na czasie, pozdrawiam wszystkich hejtujących :)
Prognozy mówią o dwukrotnym wzroście cen, do poziomu 3 zł za litr, co znacząco wpłynie na opłacalność stosowania instalacji gazowej i dotknie także polskich producentów osprzętu.
Polska Organizacja Gazu Płynnego podaje, że w 2015 w instalacje LPG wyposażonych było 2,9 mln aut w Polsce, a co roku przybywało około 100 000 nowych.
http://zbigniewstonoga.eu/2016/07/lpg-3-zl-litr-nowe-prawo/
#motoryzacja
  • 58
  • Odpowiedz
@ZbigniewStonogaOficjalnie: Panie Zbigniewie, powiem to, co kiedyś dawno temu kilka osób napisało. Powinien Pan nie startować(mam tu na myśli ogólnie partie etc), ponieważ ta "opcja" z góry była przegrana, myślę że się pan tego domyślał (ale duma zrobiła swoje), a swój fanpage wykorzystać by wesprzeć głosy dla JKM. Wtedy nie byłoby tego 4.76% tylko więcej, i może coś by w końcu się #!$%@? zmieniło w tej Polsce.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Kejran: właśnie Korwin. Z resztą 1/3 partii Kukiz to Korwiniści - problem z Kukizem jest taki, że tam jest wszystko i jak przyszło do głosowania na 500+ to 1/3 byłą przeciw (Korwiniści) 1/3 za (Socjaliści) i 1/3 się wstrzymała (cholera wie kto - pewnie jacyś JOWowcy) - więc ich głosy razem się zniosły i równie dobrze mogłoby nie być Kukiza i na jedno by wyszło.Gdyby Korwin wszedł to przynajmneij PiS
  • Odpowiedz
@ZbigniewStonogaOficjalnie: Bez najmniejszych wyrzutów sumienia głosowałem na partię KORWIN. Początkowo rozważałem kukiza ale szybko zrozumiałem że to zwykła grupa odrzutków z lewej do prawej która gna do koryta. Na Pana nie głosowałem bo poza Panem nie nie umiem wymienić nikogo z komitetu wyborczego Stonogi, a nie jestem osobą która by głosowała na jakieś ugrupowanie tylko dla jednej osoby. Dodatkowo Janusz siedzi dłużej w polityce, toteż ma u mnie większe zaufanie.
  • Odpowiedz