Wpis z mikrobloga

jak zrobić jak najprościej stronę www gdzie będą np. 4 obrazki i jeśli się je nacisnie to odtworzony zostanie wymowa - dzwiek samej nazwy danego obrazka? jakoś połączyć z translatorem google? ktoś coś takiego potrafi? jakaś podpowiedź lub wycena?
#webdev
  • 18
  • Odpowiedz
mogę mieć wav da się tak zrobić stronę aby po naciśnięciu obrazka ten np. poruszył się i odegrał się dżwiek tak aby na każdym systemie i na komórce to działało?
  • Odpowiedz
@xtra: pobierasz z google translate, jeżeli skończy się limit to nowe ip/api_key, pliki wynikowe zapisujesz i potem już nie ma problemu z ich odtworzeniem
  • Odpowiedz
@MegaZU0: dzięki wielkie, o to chodzi, mam tylko pytanie co jeśli mam kilka zdjęć?

Play
var button = document.getElementById('button');

powyższy kod działa dobrze jak jest jeden jedyny przycisk

jak gdy jest kilka zdjęć zmodyfikować ten kod aby znajdywać zdjęcia po nazwie zdjęcia jpg?
Da się tak w ogóle?
  • Odpowiedz
@MegaZU0: dzięki, jak ktoś powie to takie oczywiste, wyglądało na type i że szuka po type dlatego nie wyglądało dla mnie jasno
  • Odpowiedz
@MegaZU0: gdzie te podstawy w najlepszej formie są wyłożone? możesz coś polecić? rzeczywiście nie mam ich chociaż nie jedno się robiło w htmlu.
ID to nie jest stały parametr? czy to jest tożsame z nazwą? nazwę chyba się zmienia i można wyszukiwać po nazwie?
  • Odpowiedz