Wpis z mikrobloga

Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

Ostatnio nikt nie wygral 39 mln i dzis jest do wygrania 47 miljony cebuliony !!

ja ostatnio wygralem 6.10 funta wiec zainwestowałem w kolejne kupony bo cel jest blisko !

CZAS NA NAJWIĘKSZE #rozdajo W HISTORII WYKOPU! I

Dziś W Euro Lottery jest do wygrania 47 miljonów cebulionów ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£) Ja mam 3 kuponiki, czyli zwiększyłem swoje szanse na wygraną ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

Każdy kto zaplusuje ma zagwarantowane 1500 zł

+

Wylosuje 200 osób które dostanie po 20,000 zł

+ 100 osób z obserwowanych które dostanie po 15,000 zł

Wiec jeśli :
Chcesz przedłużyć sobie wakacje o tydzień
kupić dzieciom piórnik i zeszut ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
wydać kase na dziwki
to ten #konkurs jest dla CIEBIE !!

ZASADY ZNACIE ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

PLUSUJESZ, lub OBSERWSUJESZ i bierzesz udział w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
Jesli juz obserwujesz to wystarczy ze zaplusujesz aby wziac udzial w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

@powodzenia wszystkim !! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

#konkurs #lotto ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
#rozdajo #cebuladeals #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #glupiewykopowezabawy #bart88ukrozdaje ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

jesli @ZbigniewStonogaOficjalnie chce brać udział w konkursie i wygrać 1,000,000 zł musi zaplusować ten wpis i przelać wpisowe do konkursu 50,000 zł na podane przeze mnie konto ! ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)

a jesli @SOLGAZ chce wziąć udział to kubek i zapalniczka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
bart88uk - Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

Ostatnio nikt nie wygral ...

źródło: comment_yIYkqxUTg1Bkb3i2hKvvs5oEd0ZiPCix.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raz ktoś wygrał 5 szterlingów na zdrapce, ale nie zauważył. zwróciłem na to jego uwagę, ale zrzekł się wygranej na moją korzyść. poprosiłem organizatora o przelew 5 funtów na paypala, a gość coś w stylu:
- nie bd sie #!$%@? w paypale jakies bawil, musisz miec ANGIELSKIE konto
  • Odpowiedz