Wpis z mikrobloga

Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

Ostatnio nikt nie wygral 39 mln i dzis jest do wygrania 47 miljony cebuliony !!

ja ostatnio wygralem 6.10 funta wiec zainwestowałem w kolejne kupony bo cel jest blisko !

CZAS NA NAJWIĘKSZE #rozdajo W HISTORII WYKOPU! I

Dziś W Euro Lottery jest do wygrania 47 miljonów cebulionów ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£) Ja mam 3 kuponiki, czyli zwiększyłem swoje szanse na wygraną ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

Każdy kto zaplusuje ma zagwarantowane 1500 zł

+

Wylosuje 200 osób które dostanie po 20,000 zł

+ 100 osób z obserwowanych które dostanie po 15,000 zł

Wiec jeśli :
Chcesz przedłużyć sobie wakacje o tydzień
kupić dzieciom piórnik i zeszut ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
wydać kase na dziwki
to ten #konkurs jest dla CIEBIE !!

ZASADY ZNACIE ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

PLUSUJESZ, lub OBSERWSUJESZ i bierzesz udział w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
Jesli juz obserwujesz to wystarczy ze zaplusujesz aby wziac udzial w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

@powodzenia wszystkim !! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

#konkurs #lotto ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
#rozdajo #cebuladeals #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #glupiewykopowezabawy #bart88ukrozdaje ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

jesli @ZbigniewStonogaOficjalnie chce brać udział w konkursie i wygrać 1,000,000 zł musi zaplusować ten wpis i przelać wpisowe do konkursu 50,000 zł na podane przeze mnie konto ! ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)

a jesli @SOLGAZ chce wziąć udział to kubek i zapalniczka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
bart88uk - Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

Ostatnio nikt nie wygral ...

źródło: comment_yIYkqxUTg1Bkb3i2hKvvs5oEd0ZiPCix.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@bart88uk: #!$%@? mać, jak piszesz, że jest gwarantowana wygrana, to każdemu plusującemu musisz przelać na konto 1500 cebulionów, nawet jak ten kupon będzie Ci potem mógł służyć jedynie do otarcia łez, więc skończ takie #!$%@?. Polski język trudna mowa.
  • Odpowiedz
Żeby dostać te pieniądze musisz mieć obywatelstwo kraju w którym jest losowanie EUROMILIONS.W PL takowego nie ma. Wiec nawet jak wygrasz full to dostaniesz max £100K chyba. Albo ktoś z obywatelstwem UK komu ufasz aż tak bardzo Ci odbierze. Poczytaj regulamin.
  • Odpowiedz
Czyli mam wziąć udział w losowaniu, żeby wygrać część sumy, która może zostanie wygrana w innym losowaniu. Czuję, że mam spore szanse!
  • Odpowiedz