Wpis z mikrobloga

@kozi: Czy ktos moglby powiedziec co mysla kobiety wychodzac w takich butach na taka wycieczke? Moze jakas kobieta, ktora miala tego typu doswiadczenia sie wypowie?
  • Odpowiedz
@kozi: To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się
  • Odpowiedz
@Asterling: pomijając fakt, że pomysł chodzenia po górach zarówno w japonkach jak i w szpilkach jest poroniony, ale myślę że jednak w japonkach trochę bezpieczniej niż w szpilkach. Ale pewny nie jestem, bo japonek nigdy nie nosiłem ( )
  • Odpowiedz
myślę że jednak w japonkach trochę bezpieczniej niż w szpilkach.


@ladzik: ale te raki, które nosi kobieta ze zdjęcia są zapinane wokół kostki, więc raczej będą stabilniejsze na stopie niż japonki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz