Wpis z mikrobloga

Mirki taka sytuacja w #ztm wpadli kontrolerzy i proszę bileciki. Ja wszystko ładnie no bo mam karcioszkę miesięczną dziekujęmy. Ale na przeciwko mnie widzę siedzi #ladnapani i szuka tego biletu i szuka. I znaleźć nie może, uśmiecha się do mnie w poszukiwaniu ratunku. No to ja bach, telefon w łapę, odpalam skycash i kupuje szybko bilecik żeby ratować. Ale kanar mówi #!$%@?! tu jest kamera nie ma przekrętów. Na co ja odpowiadam, ale Panie, kulturalnie, bez spiny bądź Pań człowiek, bilet kupiony daruj dziewczynie. A kanar w zaparte #!$%@? i #!$%@?ł jej mandat ponad stówę :( było blisko chciałem pomóc, ale się nie udało. Dajcie plusa na pocieszenie. #feelbadman #takasytuacja #kanarytouje

  • 8
@limp: a to w takim razie mozna. sam nie popieram jezdzenia na gape ale jak ktos placi a zapomni to nalezy wybaczac. czemu nalezy? bo ten kto placil zawsze a teraz zapomnial placi taki sam mandat jak ten co ciagle na gape jezdzi.
@kloner11: Codziennie czy prawie codziennie robisz tą czynność to czasem można zagapić się. Ja sam przez rutynę zapomniałem naładować kartę i na pewniaka siedział z myślą, że jest ok. A potem okazało się, że jednak nie było. I dla mnie to nie do końca było fair, bo jak by zobaczyli w historie to płacę tą kartę miesiąc w miesiąc. Dwa dni mi się zapomniało i nie ma wybacz. Popełnić błąd rzecz