Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ogladam #rozowepaski z innych krajów, zdjęcia na instagram, video kamerki i wszyskie mają normalne ciała. Natomiast polki na ulicy w krótkich spodenkach mają okropne uda, dziwna skóra. Czy wy na prawdę o siebie nie umiecie zadbac?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Domyślam się, że chodzi Ci o cellulit. Eh... Jessica Alba tez jakies dziwne uda ma, ani Polką ani zaniedbana to ona nie jest, ani biedna. Dlatego moze pomyśl o tym że cellulit to dysfunkcja skóry, którą bardzo bardzo bardzo ciezko wyeliminować najczęściej ma sie do tego predyspozycje genetyczne, jest wiele szczuplych kobiet z cellulitem i wiele grubych z gładkimi udami.
chwwast - @AnonimoweMirkoWyznania: Domyślam się, że chodzi Ci o cellulit. Eh... Jessi...

źródło: comment_gFYyVjvV9kTIZeoROhmMtib78FV2HRlR.jpg

Pobierz
BiałyGóral: @chwwast:

cellulit to dysfunkcja skóry, którą bardzo bardzo bardzo ciezko wyeliminować najczęściej ma sie do tego predyspozycje genetyczne, jest wiele szczuplych kobiet z cellulitem i wiele grubych z gładkimi udami

Z całym szacunkiem, wygadujesz głupoty. I mówię to jako kobieta, która kiedyś #!$%@?ła słodycze na potęgę (90kg przy 160cm wzrostu) i miała mega cellulit. Przestałam #!$%@?ć cukier, zaczęłam się ruszać, schudłam (48kg) i nagle o dziwo cellulitu nie ma.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, to Ty piszesz głupoty ważne 56 kg przy wzroście 177, uprawiam sport codziennie, odzywiam sie zdrowo, mam widoczne miesnie na brzuchu, bardzo często słyszę komplementy naa temat nóg, jednakze gdy napinam pośladki skóra na nich jest nierówna.
Moja mama od 20 lat codziennie trenuje w klubie fitness i również ma cellulit.
Popatrz na zdjęcie które wyrzuciłam. Widac,że jessica alba ma piękne cialo umięśniony pośladek i ogólnie jest zadbana skad