Wpis z mikrobloga

@TheMasterChief: Chyba, że mówimy o dużym mieście, gdzie centymetry decydują, czy przejdę w korku między samochodami, czy nie. Na trasie za to dla mnie średnio, bo po pierwszej godzinie już wierciłem się na siedzeniu szukając wygodniejszej pozycji. Tak jak pisałem. Co człowiek, to opinia.
  • Odpowiedz
@aviation_maniac: Stary chyba nie wiesz o czym piszesz. Kierownica w nakedach jest powyzej lusterek w samochodach to raz i pozycja prosta ulatwia manewrowanie. Dwa na trasie owiewka jest over 1000x lepsza, trzy to nie jest sport, ze lamie nadgarstki dla niedoswiadczonego ani dla kogos bez obycia ciezki w manewrowaniu w miescie.
Mam w garazu sporta i nakeda. O ile nie sprawia mi absolutnie zadnej trudnosci manewrowanie nim w miescie to i
  • Odpowiedz
@TheMasterChief: Hmm. Nie chcę się spierać, ale powinieneś napisać: "Kierownica w nakedach jest powyzej lusterek w standardowych samochodach osobowych". W mieście, gdzie oczywiście pełno SUVów, dostawczaków i innych wynalazków już tak łatwo nie jest. Jeszcze nie miałem takiej sytuacji, że naked przeszedł a ja nie mogłem. Odwrotnych miałem mnóstwo. Co do pozycji i manewrowania, to faktycznie może jest troszkę mniej wygodnie, ale jednak dla mnie nie jest to problem. Nie spierajmy
  • Odpowiedz