Wpis z mikrobloga

Mirki, mam iPada Mini 2 16GB i zastanawiam się nad przesiadką na Androida.
Niby jest bardzo dobrze wykonany, wizualnie mega, ekran świetny, działa szybko i w ogóle, ale ma pewne wady które są nie do obejścia. Problem pojawia się, gdy nie jestem w zasięgu jakiegokolwiek WiFi (a np. w podróży to częsta sytuacja). Człowiek chciałby obejrzeć film, posłuchać muzyki itd., ale nie mieć jednego albumu i jednego filmu w 720p, bo na tyle pozwala mi obecnie wolne miejsce na iPadzie.
Brakuje mi możliwości rozszerzania pamięci i chciałbym przerzucać pliki na urządzenie przez normalny drag&drop.
Jesteście w stanie podrzucić jakąś propozycję tabletu na #android który może mi zastąpić iPada? Modem 3G/4G mile widziany, cena najchętniej do 1k zł. Chciałbym też, żeby komfort użytkowania był porównywalny.
#tablet
  • 4
@wonsz4954: Ja ogólnie jestem zwolennikiem Androida. Miałem kiedyś iPada mini aż trzy dni i szybko go sprzedałem, po tym fakcie poczułem ulgę że się pozbyłem modnego gadżetu :) Dlatego jako zwolennik Androida polecam Ci przesiadkę. Na jaki konkretnie tablet nie potrafię Ci powiedzieć bo śledzę co jest dobre tylko wtedy kiedy chcę kupić. Miałem ostatnio okazję testować Samsunga Galaxy A 7" i taki rozmiar uważam za optymalny nigdy 10" max 8".
@MiddleFinger: iPad jest rewelacyjny pod kątem płynności działania i ma jeszcze jedną rzecz przez którą się na niego zdecydowałem - nadaje się do "muzycznych" rzeczy. Trochę się bawię w robienie muzy i możliwość nagrania na szybko pomysłu w GarageBand albo dostępność akcesoriów typu interfejsy audio to duuuuża zaleta.
Spojrzę na Chuwi, chociaż trochę się boję tego dual boota:)