Wpis z mikrobloga

@maly089: Zasięg ok 800m przy zachowaniu widoczności, a do normalnej jazdy czyli 50-100m bez przeszkód między budynkami. Radio kiepskie, łączyć z komórką nie próbowałem, bo nie miałem potrzeby, sam interkom działa dobrze. Używam od 2 lat. Działa 8-10h ciągłej gadki. Wytrzymuje średnie deszcze, podczas mega ulewy i jazdy w niej 10h woda dostała się do niego. Za tą kasę moim zdaniem warto.
@ZycieJAKsen: W pytaniu nie było o zestawie mowy, a Sena ma produkty dobre jakościowo i dosyć przystępne cenowo. Kolega zakupił za 1600 zestaw 2 midlandów to radio nie łapało stacji, pasażerka nie słyszała kierowcy, a same interkomy podobno miały się łączyć z innymi ale tego nie robiły. Poza tym Jogdial który ma sena jest super do obsługi nawet w grubych rękawicach.
@gerard-kowalski: A po kiego kupować pojedynczy interkom? Aby pogadać z ekipą (o ile ktoś ma podobny) robiąc lotkę koło komina? To bez sensu. Interkom kupuje się, aby rozmawiać z plecakiem, ew z kimś z kim śmiga się długie trasy, głównie przez miasta, gdyż wtedy jest to pomocne, z kumplami to gada się po lotce przy piwie.

@Huberto606:
Niech kolega dowie się czym jest reklamacja, jeśli coś nie działa.

1600zł za
@ZycieJAKsen: Zapytał o interkom, a Ty dopowiedziałeś sobie cała historię o rozmowach nie wiadomo z kim. Może reszta już ma i on musi sobie kupić? Nie myślałeś o pisaniu książek? Ładne historie wymyślasz z jednego zdania :)

ew z kimś z kim śmiga się długie trasy, głównie przez miasta

#!$%@?... źle to zrobiłem, bo kupiłem go głównie w innym celu ;/ Muszę go sprzedać?