Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm: teraz Hearthstone to równia pochyła po tych dodatkach, co blizz zrobił i po wielu opiniach graczy to zwykła karcianka bezmyślna ale nie mam nic przeciwko temu. Ino wolę czekać na Gwinta od CDProjektu, która wyląduje również na konsole.
@karpadoor: Nie no, Overwatch spoko, ale nie mam nic przeciwko temu, żeby ta gra mogła wylądować na konsole, bo miło mi się grało w wersji pc tego moba, zupełnie inna odskocznia od tych typowych lol czy dota2.
@karpadoor: No i wyszło im to tylko na duży plus, imo nie widzę problemu ustawienia skillshotów w prawej gałce kontrolera, nawet mogę się pokusić, że dużo łatwiej by było niż na myszce.
@Szoszon86: pewnie jak większość wykopowiczów, jak nie mówiąc duża Polska społeczność Wieśka ( ͡° ͜ʖ ͡°) - w Paragon grałem, póki co, gra jest nie za bardzo zbalansowana i za długie walki, które potrafią
@karpadoor: właśnie skillshoty to chyba najmniejszy problem, możesz po prostu którąś gałką wskazać kierunek. Dużo gorsze byłoby celowanie AoE albo skille, przy których trzeba wskazać na jakąś jednostkę. Nie wyobrażam sobie tego bez kursora.