Wpis z mikrobloga

no wiec nie ma wjazdu, mogą wjechać tylko mieszkańcy pobliskich domów. 2 wielkich typów z bronią, nie byli zbyt rozmowni, "Pan Robert sobie tego życzył"... Kto bogatemu zabroni?
@przemek6085: publiczna, nie chciałem robić cyrku, nie miałem potrzeby tam jechać, pewnie gdybym miał to inaczej bym to załatwił. Zrobiło się tam małe zbiegowisko, okoliczna śmietanka się zeszła i dokuczała ochroniarzom. Z tego co słyszałem policja też przyjechała, ale nie wiem jak się skończyło.

Co Ty. Wyłączył Cerberusa i Dropboxa ze 2-3 miesiące temu. W międzyczasie policja zgubiła moje zgłoszenie, komputer ze zdjęciami szlag trafił itd. Komedia. Dałem spokój. Mail sprzed
@Fabinho: To samo robił idiota Gudzowaty jak wyjeżdżał ze swojego domu. Smutni Panowie wjeżdżali na ulicę i blokowali ją aby mógł bezpiecznie włączyć się do ruchu. Parapety nie ludzie, dobrze, że już nie żyje. Lewandowski też musi się popisać...
@Smookie: Moim zdaniem marketing on jak i żoneczka żyją również z reklam. Skąd się by wzięły zdjęcia do gównianych gazetek i portali? Na zachodzie celebryci idą pod ołtarz z górny zaplanowanym rozwodem lub rodzą dzieci dla odświeżenia sławy, więc to i tak jeszcze nic co u nas się dzieje.