Wpis z mikrobloga

Długi weekend wprawdzie już za nami, ale ja pociągnę jeszcze ten leniwy klimat. Wakacyjną porą, szczególnie w dni wolne ulice miast pustoszeją - często mieszkańcy decydują się na wypad na łono natury. Jednak część podwórek tętni życiem, będąc jednym z niewielu miejsc dostępnych dla lokatorów chcących wspólnie spędzić popołudnie. Do jednego z takich miejsc zwabił mnie zapach rozpalanego grilla. Po wkroczeniu do bramy zastałam przykład sąsiedzkiego spotkania, gromadzącego przedstawicieli wszystkich grup wiekowych. Moje pytanie o możliwość wykonania zdjęć przyjęli z pewnym zdumieniem, ale bez niechęci.

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
punkgrrl - Długi weekend wprawdzie już za nami, ale ja pociągnę jeszcze ten leniwy kl...

źródło: comment_uuGOtq58xDM1TUpWkrKin2l3WQ7s7fmP.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@punkgrrl: Strasznie wysyliłaś się na opis zdjęcia jak w NG albo na jakichś wystawach, a wyszło sztywno. Nie potrzeba tak patetycznych wyrażeń jak " Po wkroczeniu do bramy zastałam przykład sąsiedzkiego spotkania". Zastałam przykład spotkania. Potworek słowny.

Polecam mniej opisów, luźniejszą formę, zdjęcia mówią i tak za siebie.
  • Odpowiedz
@punkgrrl: coś mi mówi ze ochlają się browarów, naszczają po klatkach dookoła i zostawią po sobie bałagan :(
no ale nie znam, nie oceniam, może się mylę
  • Odpowiedz
zeniu do bramy zastałam przykład sąsiedzkiego spotkania, gromadzącego przedstawicieli wszystkich grup wiekowych. Moje pytanie o możliwość wykonania zdjęć przyjęli z pewnym zdumieniem, ale bez niechęci.


@punkgrrl: obserwowałbym gdyby nie to #miastomeneli , ogolnie p-----l sie i wracaj na ogrodzone osiedle ze swoim canonem od taty za 4-8 k zł
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Byłam tam zaledwie dłuższą chwilę, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć. Pojęcie "patologia" jest dosyć pojemne i wrzucenie kogoś do tego worka może być krzywdzące. O znalezieniu się w takim środowisku decyduje wiele czynników, więc staram się nie oceniać.
@Dandsi: Zachęcam do obserwowania tagu :)
@etkath: Nie wysilałam się, to takie zboczenie zawodowe. Wielu obserwujących zwraca uwagę, że opis jest ważny i stanowi wartość dodaną, więc staram się, żeby stanowił interesujący komentarz.
@suttree: Przestrzeń wokół wyglądała na dość zadbaną, więc może jednak nie :)
@m_dop: A to na pewno chodziło o ten? ;) W każdym razie dzięki :)
@Burzuazja: Będę się starać,
  • Odpowiedz