Wpis z mikrobloga

@sekuranka Są jakies nieznajome miejsca dla Ciebie w Poznaniu i okolicach? Kiedys wspominalas, ze w Luboniu kolo szkiełowni ;) widzialas mnie na starej Yamaszcze.

Wczoraj doczytalem, ze wybierasz sie na zlolt wykopowy. Ruszasz z naszego fyrtla? Ktos jesszcze sie wybiera z Poznania? Jak zdrowie pozwoli ;) i szef da urlop to tez bym sie wybral, a wtedy mozna polaczyc sily na drodze. Jezeli oczywiscie jestes/jestescie chetni :)
@trueno2: ja pojadę na zlot z partyzanta - nie chce opłacić wcześniej bo nie wiem jak mną wiatr zawieje, ale jak pogoda bedzie znośna to zawitam z miła chęcią i nie wiem skąd ta liczba mnoga ;D chętnie sie zabiorę w ekipie zawsze raźniej ;)
@sekuranka Myslalem, ze sie jednak z kims umawiałaś. Dobra tej, jedziemy, bez gadania :) Górale powiadaja, ze wrzesien ma byc cieply ;)

@kendi Na pewno wersja autostradowa nie wchodzi w gre. Kleka rzut kamieniem wiec spoko opcja zaatakować okolice Turku z tej strony.

To bedziemy sie jeszcze zgadywać. Ja musze ogarnąć sprawy w pracy, powrocic po urlopie do szarej rzeczywistości i powoli powinno sie wszystko wyklarowac ;)