Wpis z mikrobloga

#rower #bojowkamtb
Mirki, jeżdżę dość sporo po szosie ( na MTB 26' ) nawet z przyzwoitymi prędkościami ale za każdym razem gdy wybiorę się w góry to uświadamiam sobie, że jazda po asfalcie to tylko marna namiastka tego co ma do zaoferowania rower.
Nie ważne jak stromo. Nie ważne jak daleko.
Nie ważne jak mocny czułbym się na asfalcie to pierwszy lepszy podjazd w górach na którym muszę pochylać się na kierownicę by nie podnieść koła, pierwszy lepszy podjazd gdzie na kamieniach muszę uważać w jaki sposób deptam korbę uświadamia mi, że po asfalcie to ja sobie mogę samochodem pojeździć.

Prawdziwy FUN jest wtedy gdy rowerem rzuca na wszystkie strony, spod kół lecą kamienie a Ty i tak #!$%@?!
dwal - #rower #bojowkamtb
Mirki, jeżdżę dość sporo po szosie ( na MTB 26' ) nawet z ...

źródło: comment_ZmfwnCkSyJPtZG6nlYPu9BMHhsQ4PhNR.jpg

Pobierz
  • 13
Prawdziwy FUN jest wtedy gdy rowerem rzuca na wszystkie strony, spod kół lecą kamienie a Ty i tak #!$%@?!


@gaaraddz: Widzisz, zabrakło zwykłego "dla mnie" na początku zdania i zamiast opinii mamy tanią zarzutkę. Pozdro retoryka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dwal: a weź sobie po tym asfalcie pojeździj na szosie zamiast pisać o tych "przyzwoitych prędkościach" na małych kołeczkach. Zobacz jak lekko i szybko jedzie się po płaskim. Jedź sobie na parę dobrych podjazdów i zrób je bez młynka. Potem przekonaj się jak przyjemnie pędzi się z górki. Albo zjedź z dobrych serpentyn na dropach. I skończ #!$%@?ć. Owszem - sporo niedzielniaków jeździ na kolarkach bo lekko i przyjemnie ale tych
oczywiście bez pedalskiej otoczki typu golenie nóg okularki kolarki kask i getry z jakaś maksymą


@jedzczarnekoty: Bez kasku, okularów i przewiewnego stroju? Czy to jakaś recepta na #!$%@?ęcie szosą po dłuższej jeździe czy taka masochistyczna gra wstępna? :D