Wpis z mikrobloga

@rbk17: Ej, jestem jakas zboczona, ale uwielbiam jej filmiki. Jest taka czysta, schludna (wrecz pedantyczna), kulturalna, mowi pelnymi zdaniami, jest spokojna, nie pokazuje twarzy, NIE POKAZUJE CIALA, ma stonowany makijaz, ubrania, paznokcie w neutralnym kolorze.
Jakosc filmikow tez dobra.
10/10
Edit: Jedyne co mnie razilo to ten kolo, ktory pojawil sie w kilku filmikach i ktory ewidentnie chcial jej sie dobrac do gaci, a ona nawet gdzies sie z tego smiala,
@amarantowa: kto wie, może się dobrał aczkolwiek ona wygląda na naprawdę inteligentną kobietę więc musiałby naprawdę poruszyć niebo i ziemię aby ja przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbk17: Pewnie tak. Mam nadzieje, ze dupy tanio nie sprzeda.
W sensie... takie dziewczyny to serio rzadkosc i powinna celowac w naprawde porzadnych, ogarnietych kolesi. I z pewnoscia takich byloby sporo chetnych.
O ile nie ma problemow emocjonalnych jak wiekszosc tych lasek nagrywajacych podobne filmiki. Tez zauwazyles te tendencje?
Albo lubie porownywac ich filmiki sprzed X lat z tymi najnowszymi i patrzec jak sie zestarzaly i probuja to tuszowac. :D
Albo lubie porownywac ich filmiki sprzed X lat z tymi najnowszymi i patrzec jak sie zestarzaly


@amarantowa: no u niej nie będzie widać, no może za 10 lat jak przed 40 się zmarszki pojawią he he, a tak to żadnej babki youtuberki nawet nigdy nie śledziłem więc nie wiem.