Wpis z mikrobloga

Można znaleźć ulepszenia do hypernapędu czy trzeba zmienić na statek z ulepszonym ? Bo gram i gram, znajduje technologie a ulepszenia nie mam. A chce skoczyć do układu słonecznego z czerwoną gwiazda i muszę miec do tego ulepszony napęd.

#nomanssky
  • 7
  • Odpowiedz
@Sakuy: Jak klikniesz na pole w ekwipunku to Ci się wyświetlają dostępne technologie, z wyjątkiem juz zainstalowanych. Innego spisu nie ma.
  • Odpowiedz
@Variv: No i właśnie kurde słabo, bo np. mam zajęte wszystkie sloty w eq tego lasera, a chciałbym ulepszenia zobaczyć, a żeby zobaczyć to jakieś ulepszenie muszę rozebrać :(
  • Odpowiedz
@Sakuy: A no to prawda. Ja nie wiem dlaczego nie wpadli na to aby zrobić jakiś dodatkowy spis technologi. Niektóre rzeczy sa tu tak rozwiązane jak by tej gry nikt nie testował. Najlepiej wtedy najtańsza technologie rozwalić (podstawowy skaner jest chyba tani).
  • Odpowiedz
Można znaleźć ulepszenia do hypernapędu

@Variv: można

żeby zobaczyć to jakieś ulepszenie muszę rozebrać

@Sakuy: skoro i tak nie masz miejsca to na początku lepiej sobie odpuść ulepszenia, z czasem zdobedziesz multinarzedzia z kilkunastoma slotami, przy zmianie na nowszy nie zwracaj uwagi na statystyki urządzeń tylko na ilość slotów, kilkoma ulepszeniami możesz drastycznie zwiększyć jego skuteczność.
  • Odpowiedz