Wpis z mikrobloga

@dptd: ja też praktycznie nic, ale czasem mam godzinkę, w której nie mam nic do roboty, i jakaś drobna gra by się przydała. Bo jeśli gram, to tylko w Cywilizację 5 albo Heroes III - a wiadomo, że to są gry, do których się wsiąka na trzy doby :P
  • Odpowiedz
@kontra: Losowość, zarządzanie drużyną, dbanie o odpowiednie relacje między członkami drużyny, zombie, choć fakt, tekstowość może niektórych odstraszyć. Co do FTL, to też bardzo polecam, ale tak jak mówiłem - ze strony twórcy :)
  • Odpowiedz
@Munchhausen: na stronie twórców jest w tej samej cenie i różni się tylko kluczem na Steam, którego - uczciwie mówiąc - przy ściągalnej wersji DRM Free raczej nie potrzebuję ;) Poza tym w takich rzeczach jestem pedantem i wolę mieć wszystkie rzeczy w jednym serwisie, niż rozstrzelone na dwa. Taka forma autyzmu, szlag by mnie trafił, jakbym miał dużo gier na GOGu, a jedną gdzieś indziej :/
  • Odpowiedz
@kontra: FTL sprzedają za pomocą tego mechanizmu z humble budle, więc figuruje na liście ze wszystkimi bundlami, które kupiłeś. No i wspierasz bezpośrednio twórcę, nie mówiąc o tym, że w tej samej cenie dostajesz dwie wersje, a klucz na Steam możesz odsprzedać albo komuś oddać. Choć oczywiście wspieranie polskiego GOGa też się chwali :)
  • Odpowiedz
@kAdi: kupiłem, 8zł to nie pieniądz jak za grę, a swojego czasu był potężny hype na tę grę, więc warto choćby dla samego sprawdzenia, o co ten szum :)
  • Odpowiedz