Wpis z mikrobloga

@kurczakos1: lepiej nie bierz tych markowych dziadostw "dla graczy" tylko kup sobie cos w stylu KUL ES-87(droga, raczej poza pytaniem) lub Ducky One (do 400 sie znajdzie). Duzo zalezy od tego jakie rozlozenie klawiszy lubisz.
@kurczakos1: pytanie, po co ci taka klawiatura?

1) jeśli myślisz że będziesz grał lepiej na takowej to, nie będziesz.
2) jeśli do pisania to musisz sobie odpowiedzieć na pytanie jakie chcesz przyciski bo jest pare wersji i każda się od siebie nieznacznie różni
3) większość mechaników jest ciężkie w #!$%@?, miałem mionix zibal 60 i tym to zabić można było
4) czy zdajesz sobie sprawę że wydajesz kase w błoto?
@nunczaqo:

Ad. 1 Nie... w ogóle wtf? xDD (to nie dodaje skila? łeee ;/ )
Ad. 2 Dzięki Kapitanie oczywistość :D
Ad. 3 Co to ma do rzeczy? Przecież nie będę tego w plecaku nosił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ad. 4 Tak.
@kurczakos1: no ok, większość co chce kupić mechanika w ogóle nie ogarnia punktu 1 i 2 xD a waga też dużo ma do rzeczy dla niektórych, np trzymanie takiej bryły na kolanach nie należy do najbardziej komfortowych :P

edit: odpowiadając na pytanie to żadną.
@kurczakos1: QuickFire TK od CoolerMaster, w moim przypadku blue - mam już ją grubo ponad drugi rok, nie mogę powiedzieć złego słowa.
@nunczaqo: Ładne #!$%@? i myślenie biedaka, każda inwestycja w poprawę komfortu pracy jest uzasadniona + klawiatury mechanicznej w zasadzie nie da się zjechać, jest to zakup na wiele lat. Na kolanach to można dziewczynę potrzymać, nie klawiaturę.
@YgoR: #tfwnogf ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak już pisałem wyżej, miałem mionix zibal 60 mechanika na czarnych przyciskach, mam obecnie leciutką i cieniutką klawiature bezprzewodową za 10 funtów (w zestawie z myszką) i nie zamieniłbym jej na żadną inną, pisać jest mega wygodnie, zasięg jest nawet niezły mogę ją sobie zanieść do łóżka, na fotel, nie #!$%@? się z kablami no ale fakt lepiej powiedzieć że ktoś