Wpis z mikrobloga

@Ligniperdus bo było durne i nieadekwatne.
Po 1. Ten konkretny Izraelita najpewniej nigdy tego Egipcjanina w żaden sposób nie skrzywdził, więc ten drugi nie ma powodu do nienawiści.
Po 2. No #!$%@?, na pewno bym zrobił aferę medialną na twoim punkcie, bo mi ukradłeś pieniądze na drożdżówkę.
  • Odpowiedz
@Primbledon: było bardzo dobre, bo jeżeli ty nie potrafiłbyś zapomnieć o głupich 10zł, to pisząc że ktoś inny powinien stajesz się hipokrytą który wymaga od innych czegoś czego sam nie potrafi zrobić

po 1. a skad wiesz?
po 2. egipcjanin też nie zrobił afery, aferę robisz teraz ty
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: powinieneś dać inny przykład. Ten byłby lepszy: "jesteś z kraju A, a ktoś z kraju B #!$%@? Ci 10 zł. Czy na igrzyskach podałbyś rękę obywatelowi kraju B z którym przegrałeś, czy nienawidzilbys z automatu wszystkich obywateli z kraju B?"
  • Odpowiedz
@jokefake
W sumie to było tak:
Elo Abrahamie. -Elo Bóg, co tam smieszkujesz. - Abe, bedziesz miał synów jak mrówków, jak ziaren piachu i gwiazd na niebie. - Lol Bóg, przecież stary jestem i mi nie staje - Czekaj no będziesz miał syna z Sarą./ mijają dni mijają lata.../ Mężuniu mężuniuniu weź se służkę i z czworaków zbrzuchać ją, bo za stara jestem. - O lol Sara man ją przewiercić? Ok.
  • Odpowiedz