Wpis z mikrobloga

Wchodzę rano na mirko i widzę, że stooleje kręcą sobie bekę z Swobody nazywając ją Karyną. xDD
Ona ma 19 lat, wy głupie #!$%@?, 19 lat! Wy w wieku 19 lat siedzieliście w piwnicach i nie wiedzieliście co wpisać w CV pod punktem "osiągnięcia". A ona pomimo młodego wieku jest na Igrzyskach Olimpijskich. Czaicie to? IGRZYSKA. To nie jest gala rozdania nagród Pulitzera, gdzie oczekiwałoby się przemowy i najlepiej apelu o pokój na świecie. Ona się tam świetnie bawi, kiedy większość śmieszków szuka filmu do zjechania sobie na ręcznym. xD
Ja nie mogę, mirko po nocnej jest jak jakiś busz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rio2016
  • 40
  • Odpowiedz
  • 23
@1984: im w wieku 19 lat pewnie mamełe dalej dupe podcierała i przynosiła obiadki pod nos, Ewe teraz może podziwiać cały świat i ma szanse na medal, czaj tę różnice - stulej w piwnicy krytykant vs znana lekkoatletka z sukcesami, jak gnije XD #!$%@? że odpowiada nieszablonowo i ciśnie sobie beke w wywiadzie, jest karyną i nie pogadasz XD
  • Odpowiedz
@mersi: Najlepsze jest to, że taki stulej potem się żali jak to nie może sobie znaleźć kobiety na poziomie i już dwudziesty rok kisi się w piwnicy. Nie dziwię się, skoro każda młoda dziewczyna jest z biegu szufladkowana jako karyna. xdd
  • Odpowiedz
@1984: Piotr Żyła też ma jakieś sukcesy w skokach, ale jak się wypowiada to zawsze mam wrażenie, że jest spizgany po trawie. Sportowcy nie są jakoś super inteligentni :). Spełniłeś swój białorycerski obowiązek bronienia białogłowej w potrzebie, możesz teraz odejsć w pokoju :)
johny-kalesonny - @1984: Piotr Żyła też ma jakieś sukcesy w skokach, ale jak się wypo...
  • Odpowiedz
@1984: No i co z tego? Oczywiscie, ze bardzo duzo osiagnela, szacunek za to, ze w tak mlodym wieku pojechala na Olimpiade i dobrze sobie radzi. Co nie zmienia faktu, ze wyglada i zachowuje sie jak typowa karyna:p To po prostu stwierdzenie pewnej obserwacji na podstawie zdjec, wywiadow itp Szczerze mowiac akurat to jak wyglada, czy zachowuje sie (o ile nie mowimy o jakims niegodnym zachowaniu) ani mnie ziebi, ani
  • Odpowiedz
@RuskiHolmes: ale Leszke po pierwsze próbuje być politykiem, a brakuje mu w zasadzie jakichkolwiek predyspozycji, a po drugie tak naprawdę nie obalił własnoręcznie niczego. A Swoboda jest biegaczem, jest w tym na tyle dobra, że reprezentuje kraj na #!$%@? Igrzyskach, no i chyba jednak nikt jej nie holuje tylko to co osiąga - osiąga samodzielnie?
  • Odpowiedz
@mew3black: 1. Nie próbuje być politykiem, po prostu sobie komentuje najnowsze wydarzenia, jak każdy celebryta jego pokroju.

a po drugie tak naprawdę nie obalił własnoręcznie niczego

Przypominam, że Leszke dostał w wieku 40 lat nagrodę Nobla i się od tego czasu świetnie bawi, a ty i reszta hejterów szuka przemówień Kaczyńskiego do zjechania sobie na ręcznym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może najpierw cokolwiek osiągnij (chociażby żenującą
  • Odpowiedz
@1984: z całym szacunkiem dla niej, kibicuje jej z całego serca, już osiągneła więcej niż 99% polaków, wierzę, że dzisiaj dostanie się do finału i kiedyś będzie najlepsza na świecie ale mimo wszystko uważam, że to jest taka typowa Karyna xD Jedynie co jej może przeszkodzić w wielkiej karierze to jej charakter
  • Odpowiedz