Wpis z mikrobloga

Ludzia drodzy, mnie was tu potrzeba.

Mianowicie, potrzebuję spolszczenia do dodatków Mafia 2.
Mowa tu o Przygodach Joe'go, Zemście Jimmy'ego i Zdradzie Jimmy'ego. To byłyby trzy foldery o nazwie "sdspl", ewentualnie jeśli ktoś wgrywał spolszczenia to możliwe że "sdsen" jeśli nie będzie folderu z dopiskiem PL.

Pliki spolszczeniowe znajdują się w [tu ścieżka Mafia 2]/pc/dlc/[tu dany DLC]/sds_pl

Z góry dziękuję Mircy i Mirkówny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #mafia2 #grykomputerowe
  • 7
@DrakePL: ta nowa mafia jeśli będzie zoptymalizowana (a wymagania ma takie same, silnik ten sam) na poziomie mafii 3 to średnio to widzę. Chyba, że najniższe, rozdzielczość 800x600 i wycisnę te 25 fps :D Na razie zamierzam ograć Maxa Payne 3, bo wbrew pozorom tematyka nieco podobna. Mafia 2 chwilami przypominała mi właśnie Maxa Payne osadzonego w czasach wojennych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cała saga Maxa Payne'a jest #!$%@? w czosnek. Poszukaj modyfikacji do MP2 która upodabnia ją do MP3. Payne Evolution, tak się nazywała.
@DrakePL: z tym #!$%@? akurat nie tak dla mnie, grałem w 1 i 2 swego czasu, solidna giera, ale bez przesady, bardziej mi leży mafia przez otwarty świat i mam nadzieję, że remaster jedynki tj. optymalizacja da radę i pogram na tych najniższych w ludzkiej rozdzielczości na wspomnianych 25 fps, tyle obleci jakoś. A jak nie pójdzie to zainwestuje w xboxa one, w dobrych pieniądzach idzie dostać, rekordowo można było kupić