Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi to, mam trochę podwyższoną wagę, chodzę codziennie lub co drugi dzień na siłkę. Dziennie jem 1500 kcal (aktywnośc na siłce to moja jedyna). Na samym cardio lub rowerze spalę 800 kcal nie mówiać o reszcie ćwiczeń a stoje z masą w miejscu (nie chudnę ale siła rośnie). Coraz bardziej mnie to irytuje bo im bardziej robię klatę tym mam większego #urwa cyca!
Przeliczyłem wszystko w fitau i mam 1200 kcal a powinienem jeść 2960 kcal. Co jest nie tak do cholery?
#dieta
  • 17
@sspiderr: tak, stanowczo jesz za mało i przez to Ci metabolizm spowolnił, nie wiem też jak często i co jesz i pijesz, a to ma ogromne znaczenie. Na diecie redukcyjnej wcale się nie trzeba głodzić, na swojej sam miałem często już dosyć jedzenia :D.
@sspiderr: Niezbyt dobrze. Na pewno dobrze wyliczasz kalorie? Ogólnie to jest dość mało prawdopodobne, żebyś stał z wagą przy takim zapotrzebowaniu i takim dziennym spożyciu. Coś musi być nie tak. Przez 5 miesięcy faktycznie metabolizm mógł wyhamować, na dodatek mogłeś trochę namieszać w hormonach.

Może diet break będzie dobry? Zrób sobie 2-3 tyg przerwy od tej diety 1200kcal, przy czym nie opychaj się pączkami, ale jedz normalnie, zdrowo, z tym, że