Wpis z mikrobloga

#samochody #monitoring

Witam, będę zmuszony zamontować w oknie kamerkę do monitoringu samochodu, bo zdarza się że ktoś rysuje gwoździem samochody. Mieszkam na parterze, auto stoi ok 10 metrów w linii prostej, bez przeszkód.

Jaką kamerkę wybrać żeby zamontować ją przy oknie żęby w nocy był w miarę dobry obraz. Niestety nie ma w pobliżu latarni, więc jest bardzo ciemno, jakieś 20m dalej ale na wjeździe.
  • 7
@KorelacjaProkrastynacji: może być widać, nawet lepiej żeby było widać, może te pajace sobie dadzą spokój jak będą widzieć kamerę. Można jakiś link, bo kompletnie się nie orientuję.

Czy taka kamera może sama nagrywać np na kartę pamięci lub pendrive czy tylko do popięcia pod komputer ?
@piogol1769: Pracowałem jakiś czas w ochronie i widziałem jak działają te kamery, pewnie funkcjonalności zależą mocno od samego producenta, ale pewnie i można na kartę coś nagrywać, jak i o wiele lepiej jest podłączyć kamerę do PC (podgląd w czasie rzeczywistym). To już od Ciebie zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogarnij se to:
http://www.ekspertbudowlany.pl/artykul/id3009,jak-dziala-oswietlacz-podczerwieni-w-kamerach-do-monitoringu
oraz wejdź na napad.pl może coś dobierzesz dla siebie
@piogol1769: To ma być tylko do podglądu czy też nagrywać? Jak nagrywać to czy styknie ci dzień-dwa czy ma być dłużej? Chcesz to mieć też na kompie/telefonie/sieci czy podpiąć pod tv. Możesz bez problemu wyciągnąć kabel sieciowy/zasilający? Przy tych 10 metrach jak szeroka jest "scena" którą ma objąć kamera?
@mamnatopapiery:
1. nagrywać
2. styknie dwa
3. najlepiej na kompie, chodzi o podanie Policji w razie czego do znalezienia sprawcy
4. bez problemu, to w mieszkaniu przy oknie
5. w zasadzie mój samochód, moze byc jakies 5 metrów , 90 stopni wystarczy