Wpis z mikrobloga

Mirki przymierzam się do kupienia iPhona 6s, na allegro i olx jest pełno podróbek, znacie jakieś metody na skuteczne sprawdzenie telefonu?
Słyszałem że najpewniejszą metoda jest podłączenie do kompa, jeśli iTunes wykryje to na 100% oryginał. Jak to jest?
#ios #apple #iphone
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@m1a1 gdzieś wyczytałem że majfriendy potrafią do swoich urządzeń wprowadzać numery seryjne oryginalnych telefonów, nie wiem ile w tym prawdy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Storczycki chce się po prostu pobawić tym telefonem, chciałbym poznać ios i tyle. Raczej nie zostawię tego telefonu na dłużej niż 3 miesiące więc nie chce kupować nowego, głównym urządzeniem i tak byłby android a iphone do poznania nowego systemu, tak z ciekawości
Okolice Gorzowa Wielkopolskiego
  • Odpowiedz
@Operatory: sprawdź czy działa appstore. Na chinczykach nie działa


@Furiat: @Operatory: a co za problem zrobić program, który będzie wyglądał jak appstore? Tak samo bez sensu jest sprawdzanie numeru seryjnego - programowo można wyświetlić każdy, na urządzeniu nadrukować tymbardziej. Najpewniejszy sposób na sprawdzenie czy telefon jest oryginalny to podłączenie go do komputera z iTunes - żadna podróbka się z nim nie połączy, a każdy oryginał zostanie
  • Odpowiedz
@lent: xD Żaden janusz nie będzie pisał imitacji appstore xD ewentualnie można ściągnąć losową apke z top free i obadać czy się instaluje.
  • Odpowiedz
@Furiat: co za problem dla chińczyków zrobić pseudo działającą na pierwszy rzut oka makietę? Jak juz sie połasili na zrobienie podróbki całego telefonu...
  • Odpowiedz