Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: diastema ma to do siebie, że lubi powracać. Mojej koleżance po zdjęciu aparatu wróciło do połowy tego co miała przed założeniem - wiec ryzykowne jesli ma sie wydać ok. 10 tys
  • Odpowiedz
  • 3
@Hannahalla: załóż sobie licówki albo kompozyt, starczy na ponad 10 lat, poza tym zależy jaką masz diasteme, taka jak na zdjęciu by mi nie przeszkadzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mersi: taka jak na zdjęciu? XD przeciez na zdjęciu jest pokazana chyba najwieksza z możliwych diastem, chyba, że chodziło o to, że dobrze się komponuje całość. W rzeczywistości mało komu pasuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Emilka20: to co widzisz jest największą diastemą jaką widziałaś? zdarzają się większe, ale ta na zdjęciu jak dla mnie się dobrze komponuje no i faktycznie, musi komuś ona pasować jak już ją ma, a tak to pozostaje aparat itd
  • Odpowiedz
  • 1
@Emilka20: w sumie jej też pasuje, ale dla mnie to już trochę przesada :D przykład z karolakiem idealny bo on z tą diastemą wygląda brzydko po prostu, na jego miejscu bym się jej pozbył bo ma pewnie kasy jak lodu, może chce żeby to był jego znak rozpoznawalny XD ale bądź co bądź to tylko pokazuje że też zależy dużo od twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz