Wpis z mikrobloga

@Helldorondo:
1. Da się. Około 3000 PLN za sekwencję.
2. Przekładka w japończyku to #!$%@? robota i zazwyczaj bez konkretnej ingerencji w konstrukcję się nie obejdzie.
  • Odpowiedz
@Helldorondo: Do przekładki potrzeba całą grodź wymienić na europejską wersję, plus deska rozdzielcza i inne pierdoły ze środka. Trzeba liczyć około 6, 7 tysięcy z robotą. Musisz policzyć czy to opłacalne.
  • Odpowiedz
@BLKauto: Silnik nie powinien mieć problemów. W tych lexusach kłopoty sprawiały cewki oraz trzeba się liczyć z częstszymi wymianami stosunkowo drogich świec zapłonowych.
  • Odpowiedz
@benzdriver: a sam gaz? Generalnie auto za darmo i przywóz z Anglii za darmo i głowię się co z nim zrobić.
Auto się przyda, ale chodzi o to żeby jeździć jak najtaniej. Więc zastanawiam się czy zostawić i jeździć takim czy zagazować czy zagazować i przekładać kierownice czy sprzedać @valdo: @TSoprano: @BLKauto:
  • Odpowiedz
  • 0
@Helldorondo Myślę, że około 4 do 5 tys. możesz za niego wołać. Aczkolwiek, że względu na to, że to dość rzadki wóz, na szybką sprzedaż bym nie liczył.
  • Odpowiedz
  • 0
@bigger Wiem, że zarobią. Ale tak po prawdzie ja bym nawet trzy razy większej kasy nie chciał za samo rakotwórcze bujanie się z częściami po Allegro etc.
  • Odpowiedz
@valdo: No co Ci mam powiedziec? Raktworcze? No jest. Takie auto rozebrane na czesci bedzie warte z 15-20k.
Zajebisty zwrot z inwestycji. Rozbierasz 10-20 sztuk . A najlepiej specjalizujesz sie w danej marce i masz kasy jak lodu. 3 numery telefonow , jednego goscia do rozbierania i jednego od aukcji i final.

Do jaga X350 jak kupowalem czesci to koles mowil,ze czasami auto zwraca mu sie po 2-3 czesciach.

W to
  • Odpowiedz
  • 0
@bigger Sam się do takiej roboty przymierzałem swego czasu i nie jest to aż tak różowe jak na pozór wygląda. Problemem jest czas, a ten nie jest za darmo i jak go weźmiesz pod uwagę licząc zyski to wyjdzie, że biznes można zrobić, ale nie jest to kraina mlekiem i miodem płynąca. Osobiście wolę handel, mniej #!$%@? się, a kasa podobna.
  • Odpowiedz