Wpis z mikrobloga

Gofrownica lub waflownica dobrej jakości i w przystępnej cenie? Dezala nie zamierzam kupować, bo nie wiem czy sprzęt będzie eksploatowany na tyle, żeby był wart tej ceny. Wcześniej 'miałam' [raczej moi rodzice mieli] MPM s-633, który zrobił jedną porcję gofrów i dalej już nie chciał grzać, a to ponoć całkiem fajna gofrownica z opinii była.
Także ten.. coś innego niż MPM, ale sprawdzonego. Ważne jest dla mnie, żeby radziła sobie z mąkami #bezglutenu głównie kokosową, kasztanową, gryką i może jagłem, czy ryżową, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie przy wyborze.
#gotujzwykopem
  • 9
a dezal nie ma różnych modeli? :>


@agaja: no raczej. Od 200zł xD Nie mam konkretnej kwoty, bo pytam z ciekawości, ale 150zł max byłoby dobrze, a najlepiej poniżej 100zł o ile to możliwe..
@matra: mam taką
Póki co działa ok, grzeje naprawdę fajnie, widziałam, że były przypadki, że zepsuł się jej termostat, ale liczę na to, że jestem w gronie szczęśliwców, którym się nie zepsuje ;)
@matra: kurcze, no faktycznie.. moj blad.
Mam dezala, ale nie ja zamawialam, bylam pewna, ze tanszy byl ;/ A to niespodzianka.

Niemniej tesciowe maja tez te firme kilkanascie lat i smiga nadal, wiec mam nadzieje, ze i moja dlugo pozyje.
Ja kupiłem żonie dezala 301.6 profi i jest zadowolona. Gofry wychodzą dobre, a szybko się nagrzewa. Kiedyś mieliśmy z innej firmy i po pół roku padła grzałka.