Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam serdecznie drogich Mirków. Jedno pytanie. Trudno jest znaleźć taką fajną mamuśkę, która chętnie wskoczy do łóżka młodemu dzikowi? Powszechnie wiadomo, że jest wiele starszych gości, którzy szukają młodych dupencji i odwrotnie (jako sponsoring). Jak zacząć poszukiwania fajnego #milf czy nawet jakiegoś sensownego #gilf? Nie jestem jakimś stulejarzem, mam fajnie wyrobione ciałko, a strasznie kręcą mnie dojrzałe kobiety (na ten moment nie mam dziewczyny).

#seks #zwiazki #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam serdecznie drogich Mirków. Je...

źródło: comment_F0hkcbdXMM9BwdNwedsU9QIgMjo4zNJU.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
peel: nalezy wyjsc z domu i isc do klubu, dyskoteki czy gdzie kolwiek indziej, gdzie sa kobiety, muzyka i jest alkohol. to jest najporostrzy sposob i najlatwiejszy o ile nie jestes zybt nachalny, wypity i jestes pewny siebie i tego czego chcesz.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na

  • Odpowiedz
Trudno jest znaleźć taką fajną mamuśkę, która chętnie wskoczy do łóżka młodemu dzikowi?


@AnonimoweMirkoWyznania: Wbrew pozorom bardzo łatwo, w szczególności gdzieś na wakacjach w śródziemnomorskim kurorcie. Oczywiście młody dzik musi odpowiednio wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz