Wpis z mikrobloga

#mediaexpert
Czy jakiś Mirek albo Mirabelka pracuje w tym sklepie? Jestem ciekaw jak od strony pracownika wygląda ta "możliwość" przyznawania rabatów i gratisów do zakupu. Dziś kupiłem kuchenkę gazową i jestem ciekaw, czy mogłem przycebulić coś więcej i od czego to zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wołam cebula.deal.s, bo nie udało mi się zejść 90% z ceny ;/
  • 3
@GRBAS: Rabatów nie ma, bo jest gwarancja niskiej ceny, czyli jak znajdziesz gdzieś indziej to samo ale taniej (z wyłączeniem sklepów w necie) to wtedy ci zwrócą różnicę. Masz na to tydzień.
@bubr32: Chodzi o to, że jakiś czas temu kupowałem TV i koleś dorzucił gratis wieszak do TV, który kosztuje 100 zł, a teraz przy kupnie kuchenki dostalem rabat 100zł na gwarancje i gratis toster. Byłem ciekaw, czy sprzedawcy mają jakąś listę gratisów i rabatów do każdego produktu, które stopniowo proponują klientowi widząc jego niezdecydowanie na kupno w celu zachęcenia.
@GRBAS: Jeżeli dał ci jakiś gratis w formie innego towaru to była taka promocja konsumencka. Rabaty występują tylko w formie kart bonusowych, które możesz wykorzystać na zakupy w sklepie. Rabaty na gwarancje to częsty zabieg ale wszystko zależy od sprzedawcy z którym rozmawiasz.