Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem te 10 $ z amazona ( ͜͡ʖ ͡€) Chyba kupie sobie za to 2 skrzydła LoE bo mi brakuje. Polecam, ściągacie Amazon Undeground na androida, robicie konto z adresem na USA, pobieracie Hay Day ze sklepu Amazon. Za około 24 - 48 h dostajecie maila że macie 10$ do wydania. Pobieracie Hearthstone przez apke Amazona i kupujecie co tam chcecie. Możecie sobie wydać też na inne gry. Możecie wszystko zrobić na emulatorze Androida np. Nox.
#hearthstone #cebuladeals
c.....n - Właśnie dostałem te 10 $ z amazona ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Chyba kupie sobie za to 2 sk...

źródło: comment_eLY73OyToNSibVuZETTwX8oCiILQMMoW.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@proofd12: Wpisz Amazon Undeground w google i pobierz. Hay Day pobierasz w Amazon Undeground. No i konto musisz mieć założone, na ten email który podałeś przy zakładaniu konta dostaniesz info.
  • Odpowiedz
@reett: na forum blizza podobno jedna osoba. Blizzardowi to się nie opłaca, zresztą to nie promocja w uzgodnieniu z Amazonem, a ogólna na produkty dostępne w sklepie Amazona, a ten już na tym stracił.
  • Odpowiedz
@Sziszu: mam problem bo pobrałem Hearthstone'a 2 dni temu, wczoraj był ten update a apka Amazonu nie wykrywa tej aktualizacji ( ͡° ʖ̯ ͡°) I nie mogę wejść do gry o starsza wersja.
  • Odpowiedz
@casadin: ewentualnie jak siedzisz na WIFI odinstaluj starą appke i pobierz z Amazona.com od nowa, bo US podobno już mają wersję z Karazhanem. Ale sam pobieram, więc moze dam znac za jakas chwile jak zobacze czy dziala.
  • Odpowiedz
@madegg: pobierasz ze strony amazona, apke amazon underground logując się kontem z amazona, pobierasz hay day i czekasz na meila , pozniej ściągasz z apki amazona HS i logujesz sie na swoje konto END
  • Odpowiedz