Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam głośnika bluetooth, o takiego:
http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160810012114&SearchText=bts-06
ale jako że cebula u mnie jest silna, to wyczytałem w jakiś tam grupach nt. #aliexpress na FB, że sporo osób zakupiło ten głośniczek korzystając z kuponów na -2$ przy zakupie powyżej 2,01$. Tak więc koszt kilku złotych. Stąd też moje pytanie, czy da się stronę z listą kuponów z ali przefiltrować tak, żeby znaleść właśnie takie kupony, bo większość z tej listy (a jest tam ponad 300 stron kuponów) jest na zakupy np. powyżej 50$ i wtedy -5$ itd. Albo może ktoś wie gdzie poszukać takiego budżetowego głośniczka u innych kitajców.
#aliexpress #kuponyaliexpress #banggood #jd #everbuying #ibuygou
  • 4
@theacm30: A' propos kuponów na Aliexpress. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później