Wpis z mikrobloga

Lenovo Ideapad 100 z i3-5005U.


@Pustulka: Wiem że ta granica cenowa nie jest super, ale mam kolegę który już chyba 3 rok ma laptopa lenovo - kupił za ok 1300 zł i ciśnie na nim w różne gry itp. Morzna? Morzna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karlo975: Uniwersalnej odpowiedzi nie ma.
Osobiście miałem już opinie o laptopmarket, bo ktoś z moich znajomych kupował wcześniej i było w porządku. Dodatkowo wybrałem model, na który dawali gwarancję. Same lapki są przez nich wyczyszczone i sprawdzone. Różnice mogą być już w jakichś szczegółach typu otarcie obudowy, klawiatury, czy jakaś ryska na matrycy - ale to już oceniasz sam odbierając konkretną sztukę (właśnie z tego powodu ja odbierałem osobiście u
  • Odpowiedz
@i_wtedy_sloik_pekl: mnie zaskoczyło, ze mozna tam wykupic aż 2-letnia gwarancje, co wlasciwie zrownuje ich sprzet z nowym ze sklepu. Ale z realizacją gwarancji (szczęśliwie) nie miales do czynienia?
Jeszcze mnie martwi czy taki sprzęt sie mocno nie grzeje (stara pasta, kurz w chlodzeniu)
  • Odpowiedz
@karlo975: Niestety z gwarancji nie korzystałem, więc nie wiem czy realizują ją jak należy.
Co do chłodzenia - tak jak wspomniałem: jest odświeżone (ponoć wyczyszczone i zmieniona pasta). U mnie jakiegokolwiek problemu z grzaniem nie było, chodził jak nowy. Dodatkowo dostałem sztukę z dużą baterią, która do dzisiaj dobija do 5h biurowej pracy (!).
  • Odpowiedz
@karlo975: No ja już bym nie kupił takiego marketowego gówna za 1500, kiedy mogę mieć 3 letnie lattitude w tej cenie :) Miałem już lapka multimedialnego (za 2500, Dell Studio 1555) no i same problemy z grzaniem, a ostatecznie padła dedykowana grafika i komp do wyrzucenia. Od tamtej pory tylko biznesowe serie.
  • Odpowiedz