Wpis z mikrobloga

@Winters_III: Może Ford Focus? klasę większy :) Albo Alfa Romeo 159 - już w ogóle odlot :) Chociaż w sumie jeśli chcesz zostać na tej samej wielkości auta to Ford Fiesta może być dobrym wyborem ;) Względnie Opel Corsa ;)
  • Odpowiedz
@Winters_III: Nie prawda. Te powtarzane dzisiaj samochodowe slogany są nic nie warte. Motoryzacja zmienia się szybko, firmy są świadome właśnie tych sloganów i zależy im na zmianie wizerunku i robią np. coś mniej innowacyjnego ale np. nie do #!$%@?. Ja myślę że Fiesta jako najlepiej prowadzące się auto miejskie jest warta zainteresowania. Jeżdżę takim #!$%@? i polecam. W sumie to auto różowej ale w sumie częściej ja jeżdżę. Zresztą masz
  • Odpowiedz
@Winters_III: Benzynowy to żaden bo mniejsze mają problemy a duże jak 3.2 JTS pala tyle co ciężarówka. Jak nie chcesz diesla to może jednak daj spokój z Alfą ;p Bo masz np. stare 1.8 znane jeszcze ze 156, pali min. 12-15l/100km i boryka się z poważnymi awariami. 1,75 TBi jest w wozach powyżej 20k i też ma problemy. Mówię Ci, z benzyną bym dał sobie siana, szczególnie, że dieslem jeździ
  • Odpowiedz
@Winters_III: No to w Bravo gra fajnie, choć od razu mówię, że nie jest to taka moc jak w Audi czy Mercedesie (chyba, że trafisz na wersję z płatnym systemem to gra miodnie) myślę, że i tak będzie lepiej niż Grande Punto.
  • Odpowiedz
@Winters_III: jeżdżę golfem 4 już 6 lat, auto ma lat 13. zero poważnych usterek, tanie części, każdy mechanik zna te auta na wylot. Raz w roku wymieniam płyny i filtry, gazu nie wstawiałem i nie zamierzam. Polecam.
  • Odpowiedz