Wpis z mikrobloga

I niech ktoś mi tu powie, że Play nie jest najzajebistszym operatorem w kraju.
Mam kartę, jestem niezwiązany umową. Płacę 16 zł(!XD) miesięcznie za co mam:
Darmowe rozmowy do play
Darmowe smsy do play
Co miesiąc 1GB internetu za darmo
Za 9 zł kupuję sobie kolejne 2GB internetu, co daje mi 3GB miesięcznie
Do niedawna, przez chyba ponad pół roku pakiet 10GB był za 10 zł, co skumulowało mi niewykorzystane 40GB które wciąż mam na koncie i z których korzystam.

Zostaje 7 zł. No to sms do innych sieci wychodzi mi 9 gr, minuta 29 gr, z czego praktycznie do innych sieci nie dzwonię bo znajomi, rodzina, dziewczyna. Wszyscy play. Na studencką kieszeń przezajebiście.

Ale teraz najważniejsze:
Play postanowiło wykorzystać fakt, że wszyscy muszą zarejestrować numer. Jak? Pewnie chcą się nachapać. Rejestrowałem numer 2 lata temu, dzisiaj dostałem wiadomość: Zarejestruj numer i wpisz ten kod. Dobra, ale przecie ja już rejestrowałem dawno, pewnie nie zadziała. Ale co tam, spróbuje.
Wpisałem.
100 zł, 10GB internetu i przedłużenie konta na rok. Za darmo tak o. xD

Trzymajcie bojówkarze Play, to dla Was:
http://promocje.play.pl/rejestracja/

#play #cebuladeals #kochamcieplay
JBFC - I niech ktoś mi tu powie, że Play nie jest najzajebistszym operatorem w kraju....

źródło: comment_akK3GoxyV1gpdAss6dgXqUi5Q3hZ3sCd.jpg

Pobierz
  • 202
@Miecz12: ta i mieć umowę na X miesięcy z kiepskim telefonem. To już wolę 25 zł bez umowy z bez limitem na rozmowy i smsy oraz 6gb na internety których i tak nie wykorzystuję
100 zł, 10GB internetu i przedłużenie konta na rok. Za darmo tak o. xD

Trzymajcie bojówkarze Play, to dla Was:


@JBFC: to słabo bo ja jako osoba z kilkuletnim stażem dostałem 100 zł+ 10 gb + 400 złza staż i sobie teraz doładowaniami z Fb przedłużam ważność.

Ile ten pakiet od neta kosztuje? 9 zł za 1 gb ?
Mysle nad zmianą ofety bo atualnie mam play fresh tego najstarszego. Czyli
@JBFC: Ty lepiej napisz ile wychodzi Ciebie na miesiąc utrzymanie numeru - w sensie jak często musisz robić doładowania i jaką kwotą.
Sam ostatnio zastanawiałem się nad przejściem z Heyah, ale nigdzie nie jest tak różowo bo jak coś gdzieś dają więcej za darmo to trzeba częściej doładowywać i wychodzi jeden pies
@Lluc: za darmo, bo mogę siedzieć po 20h na telefonie rozmawiając z laską a na rachunku 0,00. Za smsy również. Sam lubię dbać o logikę wypowiedzi, ale w tym wypadku koszta ponoszę za rozmowy i smsy z innymi sieciami dlatego mogę użyć sformułowania "darmowe" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kibiklops: za to co napisałem miesięcznie wychodzi 16 zł i tego nigdy nie przekraczam. Doładowuję raz na trzy miesiące za 50 zł. Mam 16 zł miesięcznie do wykorzystania. Za 9 zł kupuję 2GB internetu, 1GB dostaję w bonusie, 7 zł mi zostaje i kumuluje się, chyba że zadzwonię do innej sieci(rzadko się zdarza). Za rozmowy/smsy do Play nie płacę nic, choćbym siedział 24/dobę i pisał tysiące smsów

@Klekoter: 16, gdzie