Wpis z mikrobloga

Witam!
Zdecydowanie polecam zakład pana Adam Rogowskiego. Bardzo miła i przyjemna obsługa. Przed montażem ustalone co, gdzie i jak zamontowane. W przeciwieństwie do więszkości zakładów nie dało się zrobić instalacji w jeden dzień - dzięki czemu wiem, że wszystko było składane bez pośpiechu i tak jak powinno być. Żadne dodatkowe koszty przy odbiorze się nie pojawiły (jak to w niektórych zakładach bywa)  Miejsca gdzie była ingerencja w blachę zabezpieczone przed rdzą.
o roku czasu użytkowania instalacji mogę z czystym sumieniem polecić Pana Adama Rogowskiego ze Snopkowa 56A pod Lublinem. Porównując z instalacjami założonymi w moich wcześniejszych autach, teraz wiem na co wydałem pieniądze. Nic nie jest cenniejszego od świętego spokoju. Mimo, iż nie było tanio, to obsługa instalacji ogranicza się do tankowania i okresowej wymiany filtrów. Człowiek (pan Adam) konkretny w rozmowie, konkretny w działaniu i w dalszej współpracy. A auto jeździ po
Witam,

Ja również polecam montaż instalacji LPG u Pana Adama Rogowskiego w Snopkowie.

Instalacja zamontowana pod koniec stycznia, przejechałem już ponad 5000 km na LPG i powiem, że warto było poczekać trochę w kolejce na montaż, bo instalacja sprawuje się wyśmienicie. Spalanie średnie z 5000 km wyszło 12,01 l/100 lpg, benzyny przy podobnej jeździe spalał 10,2 l/100. Ani razu nie zaświecił mi się "check engine", a czytając posty kolegów z volvoforum o