Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znalazłam się w dziwnej sytuacji i nie wiem co począć.

Jestem z niebieskim od 2 lat, fantastycznie się dogadujemy od początku, razem mieszkamy. Mamy po 24 lata, jesteśmy oboje zaangażowani w ten związek, a chłopak to prawdziwy skarb... bystry, zaradny, wspierający. Wiele razy pomagał mi w różnych trudnych sytuacjach, więc nie mam wątpliwości, że naprawdę się o mnie troszczy. Nie jest też typem zazdrośnika i nie ma kontrolujących tendencji, zawsze czułam się swobodnie i miałam swoją przestrzeń. Kilka dni temu odkryłam, że zainstalował na moim telefonie keyloggera. Bardzo mnie to zdziwiło, postanowiłam mu o tym powiedzieć. Niebieski posmutniał i łamiącym głosem powiedział, że mnie kocha całym sercem, ale przeżył wcześniej dwie zdrady, strasznie je odchorował i musiał się jakoś zabezpieczyć, żeby więcej nie cierpieć... Do tego podobno jego kumpel kiedyś wpadł w depresję przez narzeczoną, która przyprawiała mu rogi. Mówiłam mu, że zaufanie to przecież podstawa związku, on na to, że rozumie, ale zbyt wiele doświadczył, by zaufać bezgranicznie bez sprawdzania, a przecież ma prawo kochać i być kochanym... Ostatecznie przeprosił i dał mi wolną rękę, chociaż widzę, że nie może się pozbierać.

Co zrobiłybyście na moim miejscu? :(
#zwiazki #mirkopomoz #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: lekko nie rozumiem co mu da takie podejście, jak się dowie o zdradzie, to czy to zmienia fakt, że zdrada zaszła? Przecież jak będziesz chciała odejść to i tak odejdziesz. Nie rozumiem ani osób zdradzających, ani osób kontrolujących. Chłopak powinien się zrelaksować, a Ty mu powiedz, że nie masz wpływu na to co się wydarzy w przyszłości, ale dzisiaj go kochasz, chcesz z nim być i chcesz być wierna,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przez 2 lata wcześniej nie było żadnych przeszukiwań Twoich prywatnych rzeczy jak mail, tel itd, a teraz nagle zainstalował taki program? Może ma ku temu jakiś powód? Nawet nie musi być to racjonalny z Twojego punktu widzenia, po prostu pomyśl, czy nie było jakiejś sytuacji, która mogła mu podsunąć taki pomysł.

A co masz zrobić? To co uważasz za słuszne :) w zalezności od tego jak czujesz się mając
  • Odpowiedz
WierzgającaAzjatka: ja bym zerwała
nigdy bym nikogo nie zdradziła, więc można powiedzieć że nie miałabym nic do ukrycia ale takie próby kontroli to dla mnie koniec związku i zupełny brak szacunku ze strony faceta

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@mikasz: nie wiem, bo nie rozumiem takiej logiki. Nie ma zdrady, która nie wyjdzie na jaw. Jak jesteś z kimś blisko to ZAWSZE zauważysz, że ta osoba inaczej się zachowuje niż zwykle, że coś kręci. Jak nie zauważysz to tylko dlatego, że nie chcesz widzieć. Co by mu to dało jakby się dowiedział i zemścił? Co z tego będzie miał? Satysfakcję, że komuś #!$%@?ł? :D Raczej trzeba się nauczyć szanować
  • Odpowiedz