Wpis z mikrobloga

@matka19002: Jak dla mnie @trace_error: też możesz obudzić się ze snu. W CR przy każdym produkcie masz "ALERT CENOWY Daj nam znać jeśli znalazłeś ten produkt taniej w innym sklepie." Piszesz do nich maila podając linki jak znalazłeś coś taniej, a oni prawie zawsze schodzą z ceny. Ich zasadniczym plusem, jeżeli się nie spieszysz, jest szeroka oferta, mają prawie wszystko ->za wysyłkę płacisz tylko raz i nie czekasz na 1500
@gftyhju to ja mam za nich ceny ustalać i porównywać do konkurencji? Żart? W Cr się nie spieszy bo mają dużo wystawionego towaru, którego nie mają na stanie. Jednorazowa płatność za wysyłkę jest u większości zatem żaden atut. Towar spoza oferty też mogę zamówić choćby w pobliskim sklepie stacjonarnym, lbs. No może powyżej 500zl ceny zaczynają być normalne. -10℅ od zawyzonych cen wyjściowych. Przeglądam ich newsletter i promocje i jeszcze się nie
@trace_error: chodziło mi o to, że możesz zamówić u nich wszystko co potrzebujesz i nie robić zamówień w innych sklepach, bo albo gdzie indziej coś jest taniej albo w sklepie w którym zamawiasz czegoś nie ma, bo w CR możesz mieć praktycznie wszystko i praktycznie najtaniej. Wystarczy trochę czasu na research i napisanie maila (zamówienie robią wtedy sami i przypisują do konta, nie musisz nic klikać), a można sporo zaoszczędzić. Jak
@gftyhju: ja tam w Cyklomanii mam rabaty (; pomimo dużej sprzedaży, to jest malutka firma, 2 osobowa. jak ktoś kupuje dużo, to wystarczy skrobnąć maila.

i tak na marginesie - praktycznie każdy sklep rowerowy ma dostęp do wszystkiego na rynku. kwestia kilku kliknięć na stronie dystrybutora.
@fixie:

praktycznie każdy sklep rowerowy ma dostęp do wszystkiego na rynku. kwestia kilku kliknięć na stronie dystrybutora...

To jak to jest Twój znajomy, to dam Ci perełkę. Zapytaj czy i za ile sprowadzi zestaw do montażu manetki PopLoc do widelca Rock Shox Paragon :P CR sprowadziło. Takich przykładów mogę dać Ci jeszcze kilka (pomijając opinie o jakości i upodobania odnośnie tych produktów): oleje i smary Motorex, albo choćby sakwy Classic Big
@gftyhju: Wiem, że od ręki sprzedadzą mi koła, których praktycznie nie da się kupić w UK, nie mówiąc o PL. Przy okazji 200 ojro taniej niż wszędzie indziej.