Wpis z mikrobloga

#hearthstone

Hej. Mam pytanie. Jak to wyglądało dotychczas?

11 sierpnia wychodzi prolog. Chyba 18 sierpnia 'pierwsze skrzydło', 25 sierpnia 'drugie skrzydło'. Czy między 25 sierpnia, a 31 sierpnia mogę kupić dwa brakujące skrzydła, mimo że jeszcze nie wyszły (za pieniądze)?
  • 10
@BongoBong: 11 sierpnia wychodzi prolog i pierwsze skrzydło, później jedno co tydzień (łącznie przez 4 tygodnia wyjdą 4 skrzydła).
Przygodę możesz kupic za real hajs, lub gold, od dnia jej premiery do wycofania jej na wiosnę w 2018 roku ze standardu.
@Vasek: Tak. Sedno mojego pytania polega na tym, czy po wyjściu prologu i dwóch skrzydeł, będę mógł za real hajs kupić pozostałe dwa skrzydła, które jeszcze nie wyszły, będą przed swoją premierą.

Wydaje mi się, że tak. Szukam potwierdzenia.
@Vasek: Ja znam ceny. Sedno mojego pytanie polega na czymś innym.

W momencie w którym będą opublikowane prolog i dwa skrzydła. A nie będą dwa ostatnie skrzydła. Czy mogę w tym momencie kupić za prawdziwe pieniądze skrzydło trzecie i czwarte, które to jeszcze w tym momencie nie będą dostępne.
@BongoBong: Możesz kupić od razu całą przygodę, tylko kolejne skrzydła będą się odblokowywać co tydzień tak jak w rozpisce. I chyba jeszcze jest jakiś rewers w bonusie jeśli kupisz od razu całą przygodę.