Wpis z mikrobloga

@polskipl Szanuje, zawsze moim marzeniem było posiadanie albo takiej działki albo domu z ogrodem i warsztatem w którym mógłbym majsterkować, wiesz z różnymi narzędziami ładnie ulozonymi tak żebym sam mógł sobie nawet zrobić niektóre meble do domu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ni3pokolorowany: działki można kupić w granicach 10 tys u nas, chociaż taka jak nasza to raczej nie do spotkania, nikt nie budował takich dużych z piwnicom, głównie jakieś szopy stoją. Dom to już dużo roboty, trzeba mieć czas :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Ni3pokolorowany: babcia z dziadkiem kupili lub dostali z kopalni dzialke 4 arową i samo tam 40 lat temu budowali, pustaki robili we własnoręcznie zrobionych formach :) kiedyś hodowali tam kury, mieli kurnik tam gdzie teraz jest kibel, potem@przenieśli do piwnicy, ale już z 10-15 lat nie ma kur i dziadka :) ja bym tego nawet za 30 tys nie sprzedał, mam 26 lat ale sentyment do tego miejsca mam wielki
  • Odpowiedz
@polskipl: Jak człowiek chce to się naumi, jesteś ścisłowcem więc lajt, potrzeba tylko cierpliwości, co nie? Mógłbyś mi napisać z jakiego materiału uczyłeś się kłaść płytki bo ta robota jeszcze przede mną. Pozdro.
  • Odpowiedz