Wpis z mikrobloga

Mireczki z #krakow, poleci ktoś jakąś firmę/osobę, która wykona czytelną i przyjazną dla użytkownika stronę #www?
Myślimy o WordPressie, żeby móc potem samemu tym zarządzać. Chodzi o przygotowanie stronie na podstawie już instniejącej, pasującej do identyfikacji graficznej firmy, ale przede wszystkich zależy nam, żeby była przyjazna dla użytkownika, czytelna i przejrzysta. Ma być ładna graficznie i czysta. Musi to zrobić ktoś, kto nie #!$%@? 500 pluginów do WordPressa :)

W sumie nie musi być z Krakowa, ale jakoś tak pewniej się spotkać ;)

#webdesign #informatyka #wordpress #grafika
  • 25
@nihil_novi: Nie odezwałem się słowem nt. budżetu. Mniej więcej wiem jakie są stawki na rynku. Nie narzucamy górnej granicy, ale nie chcemy też #!$%@? wie jakiego portalu robić ze strony firmowej. Nie napisałem też że szukam tanio.

Na razie szukam poleconych firm/osób i z nimi będę rozmawiał o $.
To nie jest oferta pracy dla studenta z wykopu.

Za porządną robotę jestem w stanie zapłacić porządne pieniądze.
ale #!$%@? ja dopiero szukam wykonawców i to firmowych, chyba standardem jest, że zbiera się oferty


@staryhaliny: zalezy. to jest jednak rynek wykonawcy a nie klienta. wielu wykonawcow ma takie podejscie, ze szkoda czasu na wycenianie (to tez praca) podczas gdy ma się kolejke zlecen do konca roku.

afaik Yoast na swojej stronie jawnie pisze ze jak ktos chce wycene to ma mu przeslac dokladny opis co ma byc zrobione i
@staryhaliny jeśli nadal szukasz, prześlij mi na pw adres obecnej strony żebym zobaczył ile jest podstron itd., wieczorem mógłbym Ci przesłać wycenę i ew. pokażę portfolio :) mieszkam w Krakowie jak coś.
@staryhaliny: Nie ma znaczenia czy wp czy inny cms. Jeśli serwis jest rozbudowany, ma kilkanascie roznych widokow, do tego rwd czy jakies niestandardowe funkcjonalnosci to tyle kosztuje. Typowa średnia firmówka na wp (czy innym cms) z dedykowanym projektem graficznym (nie szablon z themeforest) to 4-5k netto.