Wpis z mikrobloga

@Sakura555: ale tak wlasciwie to o co chodzi? Roznice kulturowe, roznice w ubiorze. #!$%@? z tym, co to ma do rzeczy? To sa #!$%@? Igrzyska i w teorii wszystkie wojny, podzialy itd. powinny byc zawieszone. Niech graja jak rowna z rowna (tak pewnie bylo) i niech wygra lepsza. To sie powinno liczyc, niech wygra sport i rywalizacja.

  • Odpowiedz
@Sakura555: moze zabrzmie troche jak typ przesiakniety do spiku kosci poprawnoscia polityczna (a do tego moim zdaniem mi daleko), ale serio, w tym przypadku nawet nie zwracam uwagi na kolor skory, wyznanie czy stroj. Wcale mi to nie przeszkadza. Moja uwaga jest calkowicie skupiona na prawdopodobnie obecnie najlepszych na swiecie zawodnikach w danej dyscyplinie ;)
  • Odpowiedz
@Sakura555: Mnie tylko zastanawia po co. Docelowo taki skromny, zakrywajacy cialo stroj ma chronic przed oczami mezczyzn i nie prowokowac. I to ma sens, ale nie gdy po drugiej stronie siatki sa prawie gole wg nich kobiety. Co oni ogladaja tylko polowe boiska? Bez sensu.
  • Odpowiedz
Ja wysiedliłabym wszystkich muzłumanów najpierw z Europy do Afryki,


@Sakura555: O to łaskawsza od Hitlera, bo nie chcesz gazować. Rany, co ludzie mają w głowach. Weź może podejdź cwaniaro do budki z kebsem albo meczetu z Tatarami (bo rozumiem, że w Polsce to samo byś zrobiła) i powiedz im prosto w twarz, że uważasz ich za podludzi do wysiedlenia bo mają inną wiarę niż ty xD

ok, nic się nie stało. Pewnie że niech wygra lepszy tylko cała ta sytuacja ubraniowa jest po prostu komiczna. To jest jak walka dwóch
  • Odpowiedz
  • 0
Leginsy to chyba są. Dla mnie super seksowne, jakby miała fajna dupę, to bym się szarpał jak reksio szynkę
  • Odpowiedz
@amator_kwasnych_zelek: śpieszę z odpowiedziami. Ale na przyszłość szanuj bardziej osoby z którymi rozmawiasz, trochę kultury nie zawadzi. (nawet w Internecie)

Weź może podejdź cwaniaro do budki z kebsem albo meczetu z Tatarami (bo rozumiem, że w Polsce to samo byś zrobiła) i powiedz im prosto w twarz, że uważasz ich za podludzi do wysiedlenia bo mają inną wiarę niż ty xD


Nawet chyba nie ma co komentować. Ja nie musiałabym podchodzić, policja, służby porządkowe powinny się tym zająć. Nie uważam ich za podludzi, uważam ich za potencjalne niebezpieczeństwo dla mnie i mojego kraju. Nie chcę w Polsce obcej kultury, religii przemocy i mam do tego prawo. Szkoda tych którzy chcieliby tu mieć lepsze życie ale niestety zasada mniejszego zła tutaj
  • Odpowiedz
Nawet chyba nie ma co komentować. Ja nie musiałabym podchodzić, policja, służby porządkowe powinny się tym zająć. Nie uważam ich za podludzi, uważam ich za potencjalne niebezpieczeństwo dla mnie i mojego kraju. Nie chcę w Polsce obcej kultury, religii przemocy i mam do tego prawo. Szkoda tych którzy chcieliby tu mieć lepsze życie ale niestety zasada mniejszego zła tutaj działa.


@Sakura555: Jesteś po prostu szalona. Chcesz ze względu na wyzwanie odbierać komuś prawa przysługujące każdemu człowiekowi. Chcesz karać za to, że ktoś ma inną religię i kulturę? To ja myślę, że Ty tu jesteś niebezpieczną ekstremistką, a nie przeciętny muzułmanin mieszkający w Polsce.

Serio, z płcią mi tutaj wyjeżdżasz facet? Chcesz umniejszyć moją pozycję w dyskusji przez to że nie mam jajek?Ośmieszyć
  • Odpowiedz
Jesteś po prostu szalona.

Znowu, nie obrażaj ludzi

Chcesz ze względu na wyzwanie odbierać komuś prawa przysługujące każdemu człowiekowi. Chcesz karać za to, że ktoś ma inną religię i kulturę? To ja myślę, że Ty tu jesteś niebezpieczną ekstremistką, a nie przeciętny muzułmanin mieszkający w Polsce.


Nikogo nie karam. Chcę się czuć bezpiecznie w moim własnym kraju. Jeśli ktoś narzuca mi swoje prawa, a tak w większości robią muzłumanie czyt. sytuacja we Francji, Niemczech, Anglii gdzie ludzie boją się przechodzić przez ulicę z ich powodu mam prawo mieć takie a nie inne stanowisko w tej sprawie. Separacja jest jedynym wyjściem z impasu multikulti. Inaczej będzie ich przybywać coraz więcej i więcej. Może i jestem radykalna ale radykalne są nasze czasy. Przykro mi to stwierdzić ale radykalne czasy wymagają radykalnych działań. Nie mówię oczywiście o jakichś morderstwach chodzi mi jedynie o kwestie przesiedlenia. Niech sobie robią co chcą w kraju w którym mieszkają a nie do którego przybyli jako obcy. Gdyby byli pokojowo nastawionymi ludźmi wtedy ok ale nie będzie na mnie muzłumanka pluła bo założyłam za krótką spódnicę wedle koranu w moim własnym państwie.
  • Odpowiedz