Wpis z mikrobloga

Panowie Mirkowie,

biegam z Garmin 310xt od ponad roku. Od niedawna pojawił się problem z mierzeniem tętna. Urządzenia widzą się bez problemu. Na początku biegu wszystko wydaje się działać sprawnie, jednak po kilku kilometrach (dzisiaj po pierwszym km) zrywa połączenie lub pokazuje cały czas jedną wartość. Obstawiam coś z paskiem. Wykluczam baterię - to był mój pierwszy typ ale po jej wymianie nadal to samo. Znalazłem w czeluściach Internetu, że paski lubią się psuć.

Ktoś miał/ma podobny problem?

Zegarek kupiony w eazymut.pl, gwarancja jeszcze 2 lata... ale zanim odeślę pytam ekspertów.

#pytaniedoeksperta #bieganie #garmin
  • 7
@gofr: mi jak zaczął pokazywać dziwne wartości to zrobiłem jedno: zadzwoniłem do garmina :). Wymienili mi pasek na funkiel nówkę i do tego lepszy model - wysyłałem HRM 3, a przysłali HRM 3S.
@lukglo86: bezpośrednio do Garmina, tak? Pytali o coś konkretnego czy po prosu kazali odesłać (pytam, bo to nie rzadkie, gdy producent próbuje się wymigać od naprawy)? Jak szybko ogarnęli temat?

@xSQr: od kogo to usłyszałeś? Sklep, z którego kupowałeś czy Garmin? Na szczęście u mnie z samym zegarkiem wszystko ok.
@xSQr: jeszcze nigdy nie czekałem dłużej niż tydzień, zazwyczaj zgłaszałem w poniedziałek, w ten sam dzień wysyłałem zegarek lub pasek i max w następny poniedziałek miałem nowy sprzęt. Rekord to wysłane w pn i w czw miałem nowy pasek.
@gofr: serwis garmina to najlepszy serwis z jakim miałem do czynienia. Dzwonisz na infolinię, czekasz parę minut (najdłużej czekałem chyba 12min),podajesz numer seryjny zegarka i dostajesz numer zgłoszenia. Odsyłasz pasek i