Wpis z mikrobloga

Są ludzie, którzy po prostu lubią patrzeć, jak świat płonie. Takim człowiekiem jest mój najlepszy kumpel, Adaś.
Adaś miał niedawno urodziny. Pomysł na prezent przyszedł szybko, a jego realizacja - dzięki pomocy niezawodnej @pinkbowhandmade - przebiegła sprawnie i zaowocowała stworzeniem z pluszu najgorszego potwora, jakiego wymyślił świat - Teemo. Do kompletu dwa grzybki; nie zdziwię się, jeśli Adaś zacznie chodzić po mieście i rzucać nimi w przypadkowych ludzi, zanosząc się przy tym diabolicznym śmiechem. #leagueoflegends
Adaś uwielbia Teemo, to jego main, ma do niego wszystkie skiny. Poza tym Adaś to dobry człowiek.

Na osłodę, by jakoś przełknąć fakt, że na mój adres dostarczony zostanie ten Szatani Pomiot, zamówiłam sobie polandballa ^^ #polandball.

Pluszaki są świetnej jakości, wszystko wygląda mega solidnie i przeuroczo (nawet Teemo!). Polecam Mirabelkę @pinkbowhandmade i pewnie niedługo do niej wrócę z kolejnym zamówieniem.

A tak swoją drogą - czyż nie ciekawym pomysłem byłoby stworzenie na Wypoku bazarku handmade? @pinkbowhandmade wspomniała, że działa tag #handmade, ale nie jest on dość czytelny dla ewentualnego kupującego. Nie znam się na tym kompletnie, ale taka wewnętrzna aplikacja (coś jak wykopoczta) z galeriami prac skupiająca wszystkich, którzy tworzą i chcą sprzedawać swoje prace byłaby chyba lepszym pomysłem. #niechktos?

Raz jeszcze dziękuję @pinkbowhandmade za doskonały kontakt, świetne pluszaki i gratis w postaci dwóch cukierków i folii bąbelkowej ()

#teemo #leagueoflegends #pluszakipinkbow #pokazkota
Pobierz piglet - Są ludzie, którzy po prostu lubią patrzeć, jak świat płonie. Takim człowieki...
źródło: comment_mHxflLIQ8Qsl2m9we8QrKb1TvL3N1tF0.jpg
  • 5