Wpis z mikrobloga

@janushek: No pewnie że obserwuję! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #fallout4 już dawno "odsubskrybowałem" i przerzuciłem się tutaj.
#hellogamessuck

Co do tego głosu - angielski jest strasznie, ale to strasznie #!$%@?ący. Mam nadzieję, że da się go gdzieś w opcjach wyłączyć. Może polski im wyjdzie trochę lepiej.

No i na koniec - w sumie to jest ciekawe, że tak dużo gier/filmów sci-fi pokazuje przyszłość gdzie podróże kosmiczne i
@Wiedmolol:

nie potrafią wynaleźć syntezatora głosu, który nie brzmi jak gówno

No patrząc na np. dzisiejszą pocztę głosową w telefonie gdzie numer (#!$%@? 9 słów) jest czytany przez 2 minuty to... duży progres

@janushek: No i znowu dyskusja o tej grze nakłoniła mnie do włączenia streama. Włączyłem pierwszy lepszy, a tam bugi. xD Skała generująca się wewnątrz budynków.

Mam już tekst na 7k znaków ze wszystkimi brakami, wadami i bugami o jakich wiem. Muszę go w końcu zapostować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam już tekst na 7k znaków ze wszystkimi brakami, wadami i bugami o jakich wiem. Muszę go w końcu zapostować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wiedmolol: NO ALE POTZEKAJ NA PATCZ!!1111@@@!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Variv: może dane na steamie są nieaktualne :v Na PSS musieli to dodać bo dziś ruszył preload dla USA