Wpis z mikrobloga

Dawno nie miałem tak #!$%@? samopoczucia jak teraz, tak jakby mnie to dotyczyło bezpośrednio ( ͡° ʖ̯ ͡°) To co się #!$%@?ło w Aleppo teraz to moim zdaniem jest jawna gurwa prowokacja ruskich. Doprowadzenie do oblężenia Aleppo a potem wykrwawienie SAA podczas szczurzej ofensywy. Widocznie taka wola Kremla... U ruskich nie ma głupich, w ciągu jednego dnia ta cała armia szczurów by była już ścierwem ale chyba taka jest polityka, żeby to trwało jak najdlużej ( ͡° ʖ̯ ͡°) (Generałów pewnie #!$%@? strzela ) Przypominam ofensywę na Tabqa gdzie nawet nie raczyli wysłać chociaż pary Mi-28(#!$%@?, że swoi ginęli), które na płaskim, pustynnym terenie zrobiły by rzeź z tego #!$%@? spod czarnej flagi. Nie ma to jak taki sojusznik. Nawet większość na runecie i to zwolennicy wołodii nie mają słów na to co się tam #!$%@?. Jeśli te doniesienia o przerwaniu oblężenia się potwierdzą i szczury naprawdę się połaczyły to szanse na odbicie Aleppo spadają praktycznie do zera. Będzie taka nagonka na rząd w Damaszku, że się w pale nie mieści ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#syria #bitwaoaleppo #gorzekiezale
  • 20