Wpis z mikrobloga

W 5 osób graliśmy w grę słowną Tabu (polecam do piwa).
Byłem w drużynie z bratem mojej dziewczyny. Hasło jakie miałem mu przedstawić to cma (nie mogłem użyć tego słowa )
Więc powiedziałem:

- Lata po pokoju ?
.
.
.
.
a ten mówi:


#suchar #dowcip
  • 26
  • Odpowiedz
@hacerking: to jest #!$%@? nic xD miesiąc temu ze znajomymi w górach dla zabicia czasu graliśmy w grę "96%", taka aplikacja na androida. Pytanie "gdzie najczęściej się opalamy". Zgadliśmy "na plaży", "w solarium", ale wciąż najwyżej punktowana odpowiedź pozostaje nieodgadnięta. Wtedy mój kumpel rzecze "na plecach". Wszyscy wpadamy w śmiech, drugi kolega doczołguje się do telefonu, wpisuje - weszło xD
  • Odpowiedz
@hacerking dobrą gierką jest też "słowo na P". Dajesz jakiejś osobie słowo na byle jaką literę, a ona musi opisać to słowo używając tylko słów zaczynających się na P tak żeby tłum mógł zgadnąć hasło :D
  • Odpowiedz
@hacerking: takie tylko dla kumatych - kiedyś grałem w tabu ze znajomymi i kolega miał hasło 'Foch' (to babskie zachowanie) a że graliśmy dużo w world of tanks to tylko powiedział - >francuski niszczyciel czołgów 9 poziomu< i od razu wiedziałem, że chodzi o to
  • Odpowiedz
@hacerking: Co Cię tak dupa boli, że stosuję formę grzecznościową w stosunku do Ciebie i innych, z którymi rozmawiam w Internecie, pokarz mi gdzie jest poparcie Twojej #!$%@? tezy o tych zaimkach ( ͡º ͜ʖ͡º) ?
  • Odpowiedz