Wpis z mikrobloga

Chwila, chwila... czyli mamy "reprezentację uchodźców", która powstała przez widzimisia jakiegoś kolesia z MKOL i składa się z ludzi, którzy nawet nie przeszli eliminacji, a ich największym osiągnięciem sportowym jest #!$%@? ze swojego kraju w rekordowym czasie.
A z drugiej - reprezentacja "Niezależnych Sportowców Olimpijskich", która jest zarezerwowana dla ludzi, którzy eliminacje przeszli, ale przez sytuację geopolityczną nie mogli brać udziału pod swoją flagą jest w tym roku zdominowana przez Kuwejt, który to kraj został oficjalnie zawieszony przez Komitet Olimpijski i jego zawodnicy tym sposobem weszli na igrzyska boczną furtką.

Czy ja tu czegoś nie rozumiem, czy to jest po prostu chore?
Ciekawe czy na następnych igrzyskach można liczyć na medale "za chęci"...

#rio2016
  • 24
  • Odpowiedz
@Onde: pokojowy nobel dla Braka Banana, Arabia Saudyjska twarzą ONZ, Islamska Turcja w Unii, to czemu nie reprezentacja nachodźców na igrzyskach? Lewactwo nie takie pomysły już miało.
  • Odpowiedz
@Onde: Pod jaką flaga mają startować sportowcy z krymu? Rosyjską czy Ukraińską? Skąd sportowcy z Syrii czy Libii mają wziąć pieniądze na przelot i sprzęt sportowy, bo ich rządy będące w stanie wojny im tego nie opłacą. Jaki kraj będą reprezentować kurdowie będący na imigracji w Niemczech?
Dla takich sportowców jest reprezentacja imigrantów, wszyscy przechodzą normalne kwalifikacje i nikt im nie daje medali za sam przyjazd.
  • Odpowiedz
@Onde: ja zawsze podobno byłem zdolny, ale leniwy. Brak medalu dla mnie na następnych igrzyskach będzie wymierzonym we mnie rasizmem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Pod jaką flaga mają startować sportowcy z krymu? Rosyjską czy Ukraińską? Skąd sportowcy z Syrii czy Libii mają wziąć pieniądze na przelot i sprzęt sportowy, bo ich rządy będące w stanie wojny im tego nie opłacą. Jaki kraj będą reprezentować kurdowie będący na imigracji w Niemczech?

Dla takich sportowców jest reprezentacja imigrantów, wszyscy przechodzą normalne kwalifikacje i nikt im nie daje medali za sam przyjazd.


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Tacy ludzie wpierw powinni
  • Odpowiedz
  • 19
@Hardporecorn W sensie, że najpierw mają zginąć na wojnie, a dopiero potem startować na Igrzyskach? Super pomysł, Seba, ty wiesz, jak wykorzystać potencjał sportowca.
  • Odpowiedz
@greyson: Na wojnie nie ma przymusu ginięcia, ba nawet nie ma przymusu być na linii frontu. Można pomagać na tyłach, świetna kondycja fizyczna może pomóc w wielu miejscach. No, ale wiadomo, lepiej jak wszyscy #!$%@?ą, nikt nie będzie walczył to będzie można w telewizji płakać, jak to mi jest źle, bo nic nie zrobiłem, by mi było lepiej w moim kraju. To właśnie przez taką #!$%@?ą mentalność wojna Syrii trwa
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: A po której stronie mają walczyć uchodźcy z Syrii w wojnie domowej- reżimu Assada, dżihadystów z opozycji, czy Państwa Islamskiego? Wszystko jest bardzo proste, no nie? Po prostu wybierz sobie jedną z #!$%@? opcji których nienawidzisz i bądź gotów za nią zginąć.
  • Odpowiedz
@MrRidiculous: No właśnie, masz wybór między armią swojego kraju, a dżihadystami z "opozycji", których szeregi składają się w dużej mierze z obcokrajowców i dżihadystami z IS, którzy składają się głównie z obcokrajowców. Serio, normalny człowiek widziałby tu wybór? Jak się troszczysz o kraj, to jest tylko jedna opcja, jeśli popierasz inną, to znaczy, że nie masz po co reprezentować kogokolwiek, więc nawet nie ma po co jechać na igrzyska. Ba,
  • Odpowiedz
@MrRidiculous: Ale to, co się dzieje w Syrii już nie jest wojną domową. Było to wojną domową na początku, ale w tym momencie to praktycznie tylko armia i Kurdowie tłuką się z dżihadystami sponsorowanymi przez inne kraje z różnych ugrupowań. Syryjska opozycja już praktycznie nie istnieje, nie jest nawet w stanie cokolwiek zdziałać.
  • Odpowiedz