Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki. Dziś od 20 do 23 zostawiłem auto pod stadionem Cracovii #krakow od strony Błoń w związku z meczem. Po meczu zauważyłem, ze mam obdarty zderzak (foto w komentarzu)za mną stało auto które miało rozwalony prawy przód Ale twierdzi, ze to nie oni . Zrobiłem zdjęcia, i jego auta (komentarz) i swojego. Na Cracovii jest monitoring dzis już nie szedłem do biura bo my mnie i tak nie wpuscili. Czy mam jutro jechać na policję i zgłosić czy na Cracovię po monitoring ?? #prawo #samochody @mfind
  • 54
@wolemyszki: Mnie dwa miesiące temu gość parkując na kopertę też przeorał tak zderzak. Zapewne gdybym nie był świadkiem naocznym(z okna widziałem) to też bym uznał, że to ktoś inny ale jako że widziałem to od razu wyszedłem do niego i spojrzałem co się podziało. Gość miał już tak obdrapany z tamtej strony zderzak, że jasne było, że za bardzo się nie przejmuje przy parkowaniu by kogoś nie obić i tutaj mogło
  • 0
@kulisz czyli na policję. Tak myślałem. Czy długo się taka rzecz ciągnie ?? Nie lubię gdy w aucie coś mi nie gra, szczególnie, ze półtora tygodnia temu go odebrałem od mechanika.